Pan unáhlený má od úterka až do pátku domluvenou brigádu, což se nevešlo do článku. Juchůůů, budu bohatý!!!

8. srpna 2010 v 5:14 | Pan Unáhlený
Ach jo, už za pár hodin vstávám. Výmysl mé švagrové, blabla, není důležité. Ovšem, vzhledem k tomu, že moje minulé vstávání proběhlo někdy kolem půl šesté odpoledne, nemůžete se divit že ještě nespím. Já radši čile dokoukal potřetí třetí sérii Queer as folk a napsal vidlavské (jiným názvem jihlavské) městské knihovně rozhorčený tip na nákup knížek Šikovnej kluk, Svět normálních kluků a Vypadám božsky. Určitě je nekoupí. Po třech předešlých e-mailech, ve kterých jim doporučuji jinou v Jihlavě nesehnatelnou queer literaturu a které se knihovnicím úspěšně dařilo ignorovat, už nejsem tak naivní. Ale lepší než nic nedělat.

ÁÁÁÁÁÁGHGHRHGRH aspoň toho Šikovnýho kluka, aspoň jeho!! Já prosím, ne, JÁ POROUČÍM!!!
Hm, možná bych to měl napsat do příštího emailu. K té fialové všude okolo. Totiž, na tu modrou, co tu strašila přes půl roku, jsem byl už vážně alergickej. A nejen to, navíc vznikla na základě mého, tehdy nového, stejnobarevného trička. Stejně tak ta obludka ze záhlaví, co nenápadně řvala RAAAH!, akorát tu byla v trochu přepracované verzi od mé drahé Lepetirky. Muhehe, ta se má na co těšit, až nastoupím na gympl vycucnu jí do mínusu :BB Ehm.

Já se bojím. BOJÍM, ROZUMÍTE?! Budoucnosti, ale to odedávna.
Už se nacházím v té části prázdnin, která je blíž k začátku gymplu, než ke konci devítky. Bhehehe, buď tam zlikviduju já všechny a všechno, nebo všichni a všechno zlikvidují mě a ani ta slavná gymplácká školní psycholožka mi nepomůže. NEPOMŮŽE!!!
Budoucí spolužáci už se mnou tak nějak začínají postupně navazovat kontakt, ba co víc, oni chcou sraz ještě před před koncem prázdnin. No a můžete jen hádat, čí to byl nápad... Na co si stěžuju, když to sám navrhnu ?! Bude to vážně super. Budu je mít v hrsti ještě před začátkem. Muhehehe :BBB 

Zpátky ke strachu z budoucnosti.
Kolikrát jsem si už jen přál zastavit čas... No, z pohledu dneška musím říct: ,,Fíííha, ještě že se mi to nesplnilo!"
Když jsem byl dítě, nechtěl jsem nastoupit do puberty. A jako puberťák jsem šťastný, že mám dětství za sebou a všechny vzpomínky na něj odháním.
Jako osmák jsem se děsil devítky. A kdyby se mi tehdy splnilo přání a čas se zastavil... To je STRAŠNÁ představa. Tákže já přestanu plašit. Počkám si na to, co bude a hysterčit můžu případně potom. 

Vím, jsem magor, blabla, brát mě s nadhledem je automatická povinnost všech, co si tu něco čtou. A má paranoia je ve velmi pokročilém stádiu - jsem si skoro jistý, že některý z těch mých budoucích spolužáků na můj blog chodí. (A to prosím pěkně nepočítám toho béčáka Blackie)

Takže ještě jednou:
Nadhled, NADHLED!!

Ten pochopitelně nevyžaduji jen od těch budoucích, ale i od bývalých spolužáků. U těch jsem si už ne skoro, ale úplně jistý. (Tedy dvě jsou jisté, třetí je taky skoro jistý. Kvůli němu mám výčitky, že sem mu ještě nedal adresu, přitom on si jí tak zaslouží! Můžu jen doufat, že to nebere jako projev nedůvěry. Vlastně by mi měl poděkovat, že ho chci uchránit před touhle záplavou keců. Ale.. jak říkám, jsem si skoro jistý že adresu má, takže není co řešit.)
Hold anonymita je fuč už dávno. Blog se mi až nebezpečně propojil s iboys a facebookem. Ještě že se mi iboys už za pár dní jednou provždy zruší. (Chápete to? Na tom serveru z větší části zaplněným různýma úchylama co mi chcou platit za lízání mých chodidel, na mě najednou tři lidi vytáhnou odkaz na tenhle.. tohle místo! Pcheee!!!)  
Jako důkaz, že je mi všechno co popisuji v předchozím odstavci stejně tak nějak jedno, vám v několika příštích článcích budu předkládat své fotografie.

Berte je prosím buď:
a)velmi vážně  
b)jako obvyklou ventilaci Pana unáhleného - s nadhledem 

A správná odpověď je... ŽÁDNÁ!! Berte ty fotky jak chcete vy sami, říídím se pravidlem tvůj názor je tvůj problém, ale stejně, vřele doporučuji béčko :D

Tak a je to tu poprvé.

Pan Unáhlený 1
 Loučí se s vám Pan Unáhlený a jeho úchylka na sapní, polehávání a mazlení se s poleštářem... 
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 A dismal-dreaming coulrophobic | 8. srpna 2010 v 9:42 | Reagovat

Jak jsem četl ten článek, tak jsem si postupně říkal, co napíšu do komentáře.
No, už jsem to z větší části zapomněl. :D Jo... Vypadám božsky se taky chystám číst. (Já snad začnu taky jihlavskou knihovnu bombardovat e-maily, abych ti pomohl.)
A s některými spolužáky se přes Facebook, potažmo Skype znám taky. Našel jsem si dva hodně dobrý (kluka a holku), s kterýma si rozumím, takže jsem si naplánovali, že budeme "best friends forever". I ostatní budoucí spolužácí jsou většinou super, nebo aspoň ujdou. A protože jsme si tak podobní, tak se nemáš co bát, protože ti to dopadne se třídou podobně jako mně.
Na iboys jsem si tě taky už našel, to promiň, jestli to vadí ;-), jsem takovej zvědavej, ale sám tam stejně nejsem, takže jsem tě neotravoval. A za lízání nohou tě platit nebudu. :D Facebook mě ani nenapadl, stejně bych tě tam určitě nenašel se svou šikovností, tak co.
Co máš za brigádu?
Fialová je skvělá barva! Krásné fialové boty ze Zary, ke kterým jsem si prozíravě koupil fialové brýle... ach! I když teď je mým favoritem stejně dokonalý tričko z Pull&Bear, ke kterým se tohle nehodí. Ale to nevadí, protože se k němu hodí ty zelený boty z H&M, který jsou ještě hezčí než fialovější. :D
Tak teď už jsem napsal asi všechno, co jsem chtěl... vlastně ne! Jak bych mohl zapomenout na záležitost s fotkama, to ti nemůžu udělat. Ještě jsem se nerozhodl mezi A a B teda, to je jedno. :D Hezká fotka, sice na ní nejsi moc vidět, ale hezká! :)
Řekl jsem teď už všechno? Fakt nevím ty jo, asi jo. Tak já si počkám, až to okomentuješ, abych se mohl zas rozepsat o něčem, co se článkem vůbec nesouvisí. ;) :D
[:tired:]

2 Ryo Pukkas | Web | 8. srpna 2010 v 9:45 | Reagovat

Knihovny jsou co se tohodle týče k ničemu. Psala jsem meila aby koupili ty poslední tři díly K2 Kill me Kiss me. Nic. Samozřejmě. Jinak fialová je dobrá barva, i když já mám radši ještě trochu tmavší...

3 A dismal-dreaming coulrophobic | 8. srpna 2010 v 9:46 | Reagovat

Četl jsem to po sobě, to jsem neměl. Jenže mě strašně štve, jak jsem napsal spolužáci s Í na konci. Ááá, to vypadá hrozně. Já se za sebe teď stydím. Ostatní nechám stranou radši. :-x

4 Zina | Web | 8. srpna 2010 v 10:07 | Reagovat

Taky mám strach z budoucnosti - a jakej!

5 Tai Ren Moore | Web | 8. srpna 2010 v 14:02 | Reagovat

obsáhlý a vyčerpávající článek jen co je pravda :D Co se týče strachu ohledně budoucnosti ale i ohledně toho ,kdo na tvůj blog chodí a kdo ne.Měla jsema občas mám pořád stejný problem od doby co se na můj blog dostavil i můj otčím si jen občas dávám pozor co tam píšu ,protože se s ním obvykle jen dohádám...

6 Bart Noface | E-mail | Web | 8. srpna 2010 v 14:39 | Reagovat

Když jsem šel na gympl z 5. třídy, měl jsem snad největší strach za celý můj život z budoucích spolužáků, protože s nima strávím 8 let a špatný dojem může všechno proměnit v peklo. Když se 1. září nic nestalo po týdnu nastoupil seznamovací kurz, který už se zlepšil a celou dobu až do konce sekundy se to lepšilo, lepšilo a lepšilo.

Ted' půjdu do tercie (8. třída) a už se nemůžu dočkat svých spolužáků. Nebo spíš spolužaček, jelikož se bavím víc s holkama ne s klukama. A travíme spolu více času na hřišti, v čajovně a všude možně po městě. :-D

Na gymplu je to skvělý (teda aspon na tom, co jsem já). Sice je je to učení těžší než na Základce, ale jsou tu fajn lidi a profesoři a profesorky.

A za odskočení od tématu tvého článku, promiň. :-(

Mimochodem, na fotce ti to sluší, fešák ;-)

7 TheJmoto | Web | 8. srpna 2010 v 15:30 | Reagovat

jé, vy máte na gymplu psycholožku?
Tak to já jsem nikdy zastavovat čas nechtěla, spíš jsem ho chtěla vrátit =D
Taky už mě ten gympl začíná docela děsit. To bude... šílené, šílené, šílenééé...

8 Pan Unáhlený | 8. srpna 2010 v 22:42 | Reagovat

[1]:Jen tu knihovnu zasypej e-maily, i když si myslím že by je taky ignorovali :D
Zas tak daleko jako ty se svýma spolužákama zase nejsem, ale když to takhle dobře vyšlo tobě, mně to musí vyjít taky! :D
Cožeee ty sis mě našel na iboys?! O bože, no nevadí, já jen že.. heh, ty strašný fotky!! :D
Brigádu mám v Český spořitelně, nedávno jí u nás přestavovali a já budu uklízet suterén :D 70 na hodinu. Mělo by mi to hodit tak ty tři tisíce, možná víc..
Huááá já chci taky ty hadry a značkyyy ! CHÁPEŠ? V Jihlavě není ani to H&M!!! :'-( Bheheheeeee, potřebuju se přestěhovat do Prahy, OKAMŽITĚ!
Ještě ses nerozhodl? Fffff, tak ať je to béčko! :D:D Jinak díky, mně se nelíbí.. ale mně se poslední dobou nelíbí žádný moje fotky.

[3]: Já si po sobě teď taky zpětně četl ten článek a můžeš mi věřit, že se za něj stydím daleko víc, než ty za ten komentář ! :D

[5]: Obsáhlý a vyčerpávající - nemusíš to takhle obcházet, rovnou napiš nudný :D Jsem si toho vědom.. :D
Jinak jsem rád že moje máma neumí počítač ani zapnout, natož aby mi lezla na blog..

[6]: Taky se bavím víc s holkama, než s klukama :) Jsem dost zvědavej, jací profesoři a profesorky budou na tom mým gymplu. Zatím to moc slavně teda nevypadá...:-?

[7]: Jojo, máme, kyš kyš. Asi by to bez ní jihlavští gympláci nepřežili. :D
Jo, přesně, bude to šílené!

Tak a radši si ten komentář po sobě číst nebudu, kdyžtak pardon za překlepy a nedejbože za hrubky.

9 Monuš | Web | 8. srpna 2010 v 23:23 | Reagovat

Wuáá, jíí, rrr, škoda že.. Ne, nebudu to říkat! :D
Asi taky půjdu na gympl (pokud mě tam vezmou :D ) takže se na tvůj článek 1.září 2010 už těším :-D
A budu je brát velmi, velmi vážně! 8-)
Jakou brigádu budeš mít?

10 A dismal-dreaming coulrophobic | 9. srpna 2010 v 0:42 | Reagovat

[8]: Cože, ani H&M?! Takovej základ... kde nakupuješ teda? :D
Jo, dobře, tak tahle fotka není zrovna nic moc, já jen chtěl být milý. :-P Ale není nějaká děsivá, to zas ne.
Vykašli se na psychologa, já mám v hlavě jasnou vizi toho, jak vehementně vlítnu do kanceláře ředitele, když se mi něco nebude líbit. :D
Cože, ono je 0:41? Já myslel, že něco mezi desátou a jedenáctou, urghh!

11 Lepetirka | Web | 9. srpna 2010 v 1:48 | Reagovat

Tak budiž jednou, až budu schopná opravdu kreslit, nebo si konečně koupím ten fucking tablet, ti stvořím další záhlaví :D Možná něco hlubokomyslného, jako RAAAH! znějící ze žaludku někoho v smexy košili a s nákupní taškou? :3

12 Pan Unáhlený | 9. srpna 2010 v 4:39 | Reagovat

[9]: Škoda že...? :D Jen to řekni :D:D
Brigádu mám v Český spořitelně, nedávno jí u nás přestavovali a já budu uklízet suterén  70 na hodinu. Mělo by mi to hodit tak ty tři tisíce, možná víc..

[10]: No máme tady NewYorker, house, Kenvelo, Gate, Céáčko, Takko a podobný kraviny takže..Bože kde já vůbec nakupuju?!
Hjehéé, konečně někdo upřímnej (sice až na druhej pokus, ale lepší než vůbec) :D Všichni mi jí zatím vychvalovali, už mě ta falešnost dost štvala. :D
A jakmile se mi na gymplu nebude něco líbit, hm, tak to pocítí nejen ředitel :D
V noci čas hrozně letí co?

[11]: Oh to by bylo vážně skvělé :B Teda mně ta černota vyhovuje, ale košili nejde odmítnou :BBB

13 A dismal-dreaming coulrophobic | 9. srpna 2010 v 9:17 | Reagovat

[12]: Heh, ani v jednom z těch obchodů nenakupuju, to fakt nevím, co bych dělal.
Já jsem vždycky hrozně upřímnej (až je to někdy na škodu), zároveň ale i milej, takže vždycky záleží na tom, která ta vlastnost převáží. :D Kdyby ta fotka byla doopravdy tak hezká, napsal bych to asi trochu jinak.
Neuvěřitelný, dneska jsem spal osm hodin! Po těch šesti, čtyřech a čtyřech (dál už nevím) je to velkej úspěch. :D

14 A dismal-dreaming coulrophobic | 9. srpna 2010 v 9:23 | Reagovat

Jo, ještě něco. Začal jsem koukat na http://www.facebook.com/group.php?gid=18497048914 (přečti si popis). Je to úplně super. Jestli umíš anglicky nebo německy, tak do toho! :)

15 Pan Unáhlený | 9. srpna 2010 v 13:16 | Reagovat

[13]: Upřímnost se cení, obzlášť v dnešní době ;)
Ha, taky sem naspal 8 hodin! :D

[14]: Mrknu na to

16 A dismal-dreaming coulrophobic | 9. srpna 2010 v 13:35 | Reagovat

[15]: Kdyby tě to tak nebavilo, tak buď chvíli počkej, než se to rozjede, nebo se aspoň koukni na 45. část, ta je dokonalá.

17 puppup | Web | 9. srpna 2010 v 13:39 | Reagovat

Nepripominat gympl! Fuj! Polovina prazdnin v prdeli a ja jeste nemam nakoupene ucebnice, ani nevim, jaky vlastne mam mit. Fuj!! Jeste ze desatyho zari se jede do Anglie a Irska. Juhuuuu!!! Potrebovala bych od tebe nejakou malickost ale ty mi nevyhovis, uz to vidim dopredu :-D

18 nerrti | Web | 9. srpna 2010 v 16:38 | Reagovat

Já se mazlím zásadně s peřinou. K těm knížkám doporučuju Anděly. A Šikovnýho kluka sháním už taky cca dva roky. :D Asi si ho objednám... ;-)

19 Blackie | Web | 9. srpna 2010 v 16:44 | Reagovat

Nech mě, vždyť víš, že jsem tě šmírovala už dlouho před příjmačkama.. :D Navíc si nemáme co vyčítat, protože naše bložínky jsou jeden hysteričtější než druhý.. .D

20 Essi | Web | 9. srpna 2010 v 21:08 | Reagovat

Pane.. pane! Víte co mě dnes přivedlo na váš blog? Kontrolovala jsem si kytičky v ajsíkjů seznamu a vy jste prosím bílej! Takže jsem uražená, ale né tak, moc abych nenapsala sáhodlouhý komentář, cha!
Víš kde sídlí náš gympl? V rómském ghettu.. né že bych byla rasistka, ale... SATANE POMOC!!! Nedávno tam zmlátili holku když šla ze školy a.. a.. a ani jí nic neukradli! Prostě jen zbili! Potřebuju tělesného strážce...
Do stejné školy jde se mnou holka, která mi jednoho dne v tělocviku nadzvedla tričko a viditelně zbledla. Bylo dlouhé, prý se chtěla podívat jestli pod ním mám kraťasy.. myslím, že se mě od té doby bojí xD. (má čeho)
Na fotce jsi roztomilý :).

21 Pan Unáhlený | 9. srpna 2010 v 21:19 | Reagovat

[16]: Ale asi se na to začnu dívat až někdy dýl :D *slíbil si že až dokouká queer as folk vykašle se na všechno a bude si jen a jen číst*

[17]: Jakou zas maličkost? :D:D

[18]: Peřina je na mazlení taky perfektní. :) Šikovnýho kluka bych si objednal, kdyby byly peníze..

[19]: Můj je víc! :D

[20]: Bílej? Ohh co to znamená? Asi bych se na icq měl podívat častěji ehm. :D
V rómském ghetuu? Panebože-satane-BRIANE ochraňuj ji! Taky nejsem rasista, ale se svým košilovým fialovým stylem oblíkání bych to určitě taky schytal.

22 A dismal-dreaming coulrophobic | 9. srpna 2010 v 22:11 | Reagovat

[21]: Takovýhle sliby znám. :D To jsem zvědavej... Já už mám rozkoukanejch tolik seriálů, pff, ani nedokážu pomyslet na to, kolik hodin už jsem tím vším strávil.

23 Nezkrotná Lady | E-mail | Web | 9. srpna 2010 v 22:42 | Reagovat

Pěkný kluk ;)) a brigošu si užij ;))

24 Achája Eressiel | Web | 10. srpna 2010 v 0:48 | Reagovat

Budoucnost je zapeklitá věc. Sice jsem nebyla na gymplu, ale mam za sebou celou střední a řeknu ti, potkala jsem tam ty nejlepší lidi na světě a zažila takový šílenosti... Není se čeho bát;)
Mě teď čeká vysoká, to je teprv správná příležitost pro strach:D
Ta fotka jě tak nějak roztomilá, věř si tomu nebo ne:D

25 Mysteria | 10. srpna 2010 v 8:57 | Reagovat

Máme podobnou, ne-li dokonce stejnou úchylku. Spaní, válení, poléhávání s polštáři, nebo alespoň obklopování se jimi.
Můj blog už také dlouho není v utajení, bohužel, bohudík... spíše to bohužel...

26 DareDareDevil | Web | 23. srpna 2010 v 9:12 | Reagovat

Šikovnej kluk je patří mezi moje nejoblíbenější knížky... Jinak dík za tipy, zkusím je u nás v knihovně (mohly by tu být, když Šikovnýho kluka máme :D )

27 Hunt27Jo | E-mail | Web | 29. května 2012 v 16:38 | Reagovat

I received my first <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> when I was not very old and it aided me very much. But, I require the sba loan also.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.