Hoooow does it feel like to shadow everyoneeeee ?

18. srpna 2010 v 7:03 | Pan Unáhlený
Ehm, dost zpěvu, trpí i mé vlastní uši. Do uší sluchátka a už není zapotřebí, abych si zvuky vytvářel sám. Tak. 

Huuuu - á musim sem nějakou písničku dát. Chvilku strpení. 


Nemůžu to zmenšit jen do toho kůl čtverečku s tlačítkem play, stupidní google chrome, tak to tu bude takhle obří. *zuří*


Probděná noc. Jedna z mnoha probděných nocí, ovšem tahle je pravděpodobně má poslední. Přece jen, konec prázdnin se blíží a se vším tím placeným drhnutím podlah a kachliček, co mě zas čeká, nebudu mít šanci si režim znovu rozhodit. Shiiit, zase se mi budou zdát sny v noci. Sakra sakra sakra.
Jo a o tom, jak mě hopeři mlátí kvůli homosexualitě, se mi najednou začalo zdát prakticky nonstop. I když, pravda, můj poslední sen byl díkybohu noční můrou o gymplu. Sakra počkat, tam pak vlastně taky přiběhli ti šmejdové a zmlátili mě. OU! Nejvtipnější na tom je, že už je fakt potkávám KAŽDEJ den, občas se k nim připojí i bývalý spolužák. Mám z nich husí kůži. 

So fuck you anyway. (Jo, už zase... při psaní mám na tuhle písničku štěstí, hehe.)


Zhruba tři hodiny jsem si z nudy a zajímavosti pročítal všemožné definice narcismu, narcistů a narcistického chování + příběhy ze života. Úsměvné, jak moc se v tom všem vidím. Rozhodně v tom ale nevidím žádný problém.


Zlí, velmi zlí (a špatní!) lidé se mi snaží srážet sebevědomí. PCHE! Čtyři parodie na lidské bytosti mě během jednoho dne přirovnali k Justinu Bieberovi. (To bylo aspoň běsnění, málem i židle letěla z okna.) Možná sem v duši blonďatě vypatlanej, možná se občas chovám vážně debilně, ale JUSTIN BIEBER NEMÁ PLEŤ V TAK KATASTEROFÁLNÍM STAVU, JAKO JÁ!!! Když sem šel ve čtyři ráno se psem, tak raději přes sklep, aby mě náhodou nezahlídl někdo plazící se do práce. Ano, tak strašná je moje pleť, musím se držet ve stínech hluboko ve sklepení. Nakupovat nejspíš budu chodit přes kanály.

But I always be young, I always be bautiful, yeah... 

Asi bude pro tentokrát lepší tu pasáž o mých depkoidních stavech kvůli vzhledu přeskočit. 
(Jenom dodám: A stejně chci černý vlasy! Chci a chci a chci, i přes neustálé ujišťování okolí, že černovlasej bych vypadal jako debil. NEVĚŘÍM JIM! PROSTĚ NE! Bhehehéééééééééé)

No vidíte, na to bych zapomněl! Černá se mým očím zamlouvá den ode dne víc a víc. Potřebuju víc černýho oblečení. Samozřejmě v kombinaci s jinýma barvama. Třeba taková černá s fialovou... Ách, áááááách, ORGASMUS!Blábláblá....Často si připadám jako atrakce.  Třeba nějaký dva dny zpátky:
A: Týýýjo to je ten gay!
B: Hustýýýýý! A vážně to je gay?
Já: Ehm, a co kdyby ses zeptal rradši mě?
A: :-O
B: :-O
A: ...
B: ...
Já: ........?!

Musím říct, že pocit to není vůbec špatný.Heh když vidím, kam tenhle článek směřuje, radši to utnu nějakou další hroznou fotkou.

Pan Unáhlený 4

Pan Unáhlený, i jeho pošedlošť ževnějškem, vám dělají pápááá pušinkou na hžebínek :)

*štal še žávišlííííím na šišlánkováááání, ňo joooooo, už ťo ťak buďeeeeeeee ňuníňčiiiiiiiiiii*

Ehm. Trochu mi chybí sestřiny děti. Jsou, samozřejmě i s ní, na dovolený. Zvlášť pak ten pětiměsíční Daneček, na něj vždycky prostě muším šišlat, což mi to malý zlatíčko oplácí úsměvy, ze kterých vyloženě sálájí věty: ,,Jeziskoteee, ty mluvíš jako debíleeek, to je aspoň švandaa! A když už se nademnou takhle skláníš, nacpu si do pusy tvoje vlasy, určitě mi budou chutnat!"
Chudák. Tak malej a už okusil tolik chemie... Anyway, zapojím svůj gay-vliv a vychovám z něj gympláckýho intelektuální metrosexuála. Sestra se má na co těšit. (Už teď sem jí vnutil cédéčko Mozarta s tím, aby to tomu mrňosouvi pouštěla. Má jediný štěstí, že při neohlášených namátkových kontrolách jim tam hrálo!)

Bože jaké já mám sympatie k dětem. Zajímalo by mě, jestli někdy budu chtít i svoje vlastní. 

Eh, já to chtěl utnout, že? Tak ještě dodám, jak mě opustila veškerá chuť i nálada reagovat nějak inteligentně na všechny Vaše komentáře a můžu jít.Ale tak, ještě písničku :)))


Vím že už tu jednou byla, ale neodolal jsem. To video rád nemám, ale jak už jsem jednou psal . google chrome a nějak mi to prostě nejde zmenšit do toho kůl prťavýho čtverečku s volbou play.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jane | Web | 18. srpna 2010 v 7:50 | Reagovat

Po třech hodinách spánku jsem vzhůru a v plné polní... BOŽE JÁ USNU V METRU A POJEDU DO DEPA
Aaaanyways, dokoukals tu BLérvič dvě?

2 A dismal-dreaming coulrophobic | Web | 18. srpna 2010 v 8:33 | Reagovat

Vyser se na hopery. A škola bude v pohodě, jak jsem ti už říkal. Protože jinak bych měl posranou školu i já, když jsme si tak podobní.
Tak já si založím kvůli tobě blog, dám tam své sexuální básničky a ty si to ani nepřečteš? Asi si tam hodím definici narcismu, abys tam přišel. :D
Mhm, černá... poslední dobou mi nějak nesedí.
Heh, už se těším na podobný rozhovor v nový škole. :D Já bych asi jen neudržel tu vážnou "........?!" tvář.
Děti jsou nejlepší! Yay, to stačí. Netřeba k tomu víc dodávat.
Proč zas píšu tak dlouhej komentář, když mi na něj odpovíš nanejvýš dvěma větami? Haha, jsem ubohej.
Intelektuální metrosexuál - může existovat vůbec něco lepšího?
Nestresuj se tak kvůli pleti. Koukni se na ostatní. Vždycky, když jsem nespokojenej s něčím, tak se rozhlédnu kolem sebe. Zjistím, že to se mnou není tak strášný a ještě se zasměju/zhrozím.
Víc napřeskáčku jsem ten článek komentovat nemohl. Holt to nepíšu nějak strukturovaně popořadě, ale jak mě to napadne.
Fotka je cool, jen už mě trochu přestávají bavit. Všechny jsou si moc podobný. :D
Enough.

3 Zina | Web | 18. srpna 2010 v 9:02 | Reagovat

Za prvý ti chci napsat docela pro mě nepolehčující okolnost, a to že vypadáš jako jeden můj bejvalej spolužák ze Frenu, kromě toho, že on byl blond bych to normálně typla na něj XDD
Děti... ehmm.. nemám je ráda, řvou, ječej, na všechno chtěj sahat, otravujou... vážně je nemám moc ráda, ale když za mnou samy přijdou a hezky se smějou a neřvou, jsou docela milý XD
Ty tvoje sny o hoperech XD Ser na ně, jsou to .. volové, debili, městský krysy.. prostě všechna špína (no všechna ne, něco ještě musí zbejt na šampóny, barbíny a podobný monstra XD)..
A hele, kvůli pleti se nestresuj, jelikož nejseš sám.. rozhodně ne
IT'S ENOUGH!!! Stačí, nemyslím si, že rozšiřovat ti článek o ten můj Článkový komentář je dobrej nápad...
P.S.: Na to QAF jsem se začala dívat... a už i přestala. Vážně by to ve mě vyvolalo jenom samý nervový a záchvatový vlny.. ten Brian s tím cucákem Justinem.. takovej ošklivej blonďáčik! :-| Nene, nesmím se rozčilovat, mám slabý srdce XDDD
(komentář prodloužen o další dvě nesmyslný věty... oh oh, kam tohle vede XD)..

4 Infantility* | E-mail | Web | 18. srpna 2010 v 9:17 | Reagovat

To já ještě přes sklepy nešla. Nemám klíče. Já můžu maximálně chodit kolem popelnic?!, zadem.

Jinak ty sny můžou něco znamenat. A většinou opak. Když se ti zdá o svatbě tak někdo umře ne? Tak když se ti zdá tohle, tak třeba budete kamarádi. Chá. Teď jsem na to kápla.

Děti, ach děti. Já své sestřenici ještě Mozarta nevnutila, ale ona je strašně šílená. Malej Tofi nic nesmí, hraje si jen s chytrýma hračkama (auto jsme u něj ještě neviděla), s otrhaným zajíčkem beze jména.. Ale stejnak jsou děti fajn. Mívám záchvaty, kdy bych nějaké to dítě ukradla. Pak mě to zas přejde... Věřím, že z jejich dětí vychováš pořádné (na Bíbra se nepodobající a lépe zpívající) velké děti :D

5 Pan Unáhlený | 18. srpna 2010 v 9:20 | Reagovat

[1]: Už víš, že nedokoukal. Přeju dobrou noc.. :D

[2]: Počkej počkej, sexuální básničky už tam jsou? :BBBB Já u tebe naposled četl článek Heterosexuality is not a choice a pak už sem nějak na net neměl čas *podvádí tě s Úžasnou Zeměplochou* No, hned to napravím :D
Ona to byla spíš znuděně otrávená ".....?!" tvář ;)
A nejsi ubohej!
No nejlepší by byl nějakej intelektuální sexy metrosexuál, co by jevil zájem o mě :D
Já na ostatní právě koukám. Ty horší případy jsou mi útěchou, ty lepší než já mě připravují o nervy. A proto radši mezi stíny ve sklepení, schovávám se kde nikdo není :D
Jsou si moc podobný... no, nejspíš to bude tím, že všechny vznikaly chvilku po sobě. Nudný večer :D Jsem prostě líný natahat si do počítače i nějaký jiný. (Ještě by mi z toho exknul, chudák starej)
Tak já du na ty básničky. Třeba mě trochu nabudí, možná se stane i zázrak a napadne mě nějaký příhodný komentář.. :)

6 Pan Unáhlený | 18. srpna 2010 v 9:24 | Reagovat

Teda lidi, vy mě vytáčíte. Nestihnu ani odpovědět na jeden komentář a už tu sou dva další?

[3]: Co máš proti šamponůůům?! :D:D
A.. ty ses PŘESTALA dívat? Nesmíš se nechat odradit první sérií, ta je občas trochu zdlouhavá. (Jo a Justina blonďáčka nemám rád)

[4]: Kamarádi? S nima? D::: To snad radši ať mě zmlátí. A doufejme, že sestřiny děti nebudou po mně. :D(Aspoň teda v některých věcech)

7 A dismal-dreaming coulrophobic | 18. srpna 2010 v 9:39 | Reagovat

[5]: Jo, už je tam anální sex. :D V článku "You Showed Me Well That The Way To Heaven Goes Through Hell, And I Have Thriven."
Intelektuální sexy metrosexuál. <3
Nesnáším lidi, co vypadají líp než já!! Hajzlové.

8 Pan Unáhlený | 18. srpna 2010 v 9:43 | Reagovat

[7]: Jojo, už to mám prostudovaný :-P
Přesně, hajzlové!!! Co si to dovolujou! Navíc to jsou skoro vždycky heterosexuálové, takže je ani nemůžu mít. Pchee!

9 A dismal-dreaming coulrophobic | Web | 18. srpna 2010 v 10:06 | Reagovat

[8]: Jo, heterosexuálové... argh! :D

10 destiny | Web | 18. srpna 2010 v 12:25 | Reagovat

WAW. Dnes som na tvojom blogu asi prvýkrát a musím priznať, že si ma uchvatil :-) Zaujímavo píšeš. Až som sa čudovala.
A tak hip hoperi sú proti všetkým emákom gayom, lesbám, zlatokopkám (dobre proti tým som aj ja :-) :-D ) A navyše očúvajú iba tu "ich" muziku :D No, NO COMMENT :-D

11 Blanch | Web | 18. srpna 2010 v 13:29 | Reagovat

Dokud to nezkusíš, neuvidíš. Já jsem taky blondýna a když jsem chtěla načerno, všichni mě od toho odrazovali, že mi to nebude slušet a v konečném důsledku každý zíral, že mi to fakt sluší...
Nevěř jim :D, vždycky ti to může odrůst :)

Černá je úžasná barva :D
A s fialovou vůbec! :D
A to mi připomíná jednu úžasnou homo povídku, kde hlavní hrdina měl černé a fialové vlasy a jeho přítel mu říkal borůvko... Ach, Syhrael je prostě bohyně mezi autorkami :D

Eh, to nic, to jen větříček...
Zase ti tu píšu takový nesmysly...

12 TheJmoto | Web | 18. srpna 2010 v 22:27 | Reagovat

No... že bych chodila sklepama kvůli pleti... Ty seš tím vzhledem posedlej čímdálvíc (cha. tohle slovo jsem blbě napsala. Ale nevim, jak se dá napsat líp)
Černá je docela mazec barva. Ale na vlasy? I když teď jsem si koupila černý lak na nehty. Emoušům už nějakým způsobem odzvonilo, tak už můžu =D
Fotku s hřebínkem jsem ještě nikde neviděla.
Je docela komické, když někdo šišle na děcka =D já jsem to teda nikdy neměla zapotřebí dělat, ale je sranda se dívat na někoho, kdo mluví s něčím mrňavým tímhle šišlavým stylem =D

13 Aprille | E-mail | Web | 19. srpna 2010 v 16:54 | Reagovat

ale jo, černá by ti slušela.... alespoň myslím =D ale to spíš jenom tak dedukuju, protože sem tě nikdy naživo neviděla XD černá sluší všem =D a jestli ti to ostatní rozmlouvají, tak se na ně vykašli, však oni si pak zvyknou =D mě taky v jednom kuse rozmlouvali dredy a už pěknou chvíli mlčej =D si zvykli =) a kdyby ti to neslušelo, tak to stejně brzo odroste =D takže stejně o nic nejde, že? všechno se někdy musí zkusit..... =D

14 Essi | Web | 19. srpna 2010 v 17:38 | Reagovat

Pusa na hřeben? Mě to spíž připomíná, jako když někdo vystřelí z pistole a pak na jejím konci frajersky cosi odfoukne :D. Si si jistý, že ten hřeben nestřílí?

15 Adee | Web | 20. srpna 2010 v 18:55 | Reagovat

Černá barva je kůl-kůl-kůlová!
Nemůžu se jí nabažit.. však můj šatník o tom může vykládat své!
Miluju svoje černý úzký kalhoty! ^^

16 Mysteria | Web | 20. srpna 2010 v 21:37 | Reagovat

Děti jsou jen malí parchantící s andělskou tváříčkou!
A na černo nechoď!! Je to strašné... :D

17 A dismal-dreaming coulrophobic | Web | 20. srpna 2010 v 22:16 | Reagovat

Koukám, že můj blog není jediný, kde se nic neděje. Heh...

18 Pan Unáhlený | Web | 20. srpna 2010 v 22:18 | Reagovat

[10]: No páni, po dlouhé době jsem někoho uchvátil :D Přesně to moje pochroumané sebevědomí potřebovalo :D:D íky :D (Narciis, naaaarcis)

[11]: Nesmysly? Jen jich piš víc, zajímají mě :D

[12]: One, jsem posedlý pořád stejně, jenom mé názory na mou osobu se mění, tak se jim přizpůsobuji.
Pro mě je komické už jen když tak mluvím :D

[13]: Žejo, lepší zkusit a zjisti, že sem udělal blbost/to nejlepší co sem udělat mohl, než si pak celý život říkat, jaké by to asi bylo... :D
Chjo, i když teď mě ta představa černých vlasů nějak opustila.

[14]: Odhalila si mě! Je to vražedný hřeben :BBB

[15]: Černý kalhoty, černý košile, černý trička... vrrr :D

[16]: To se mi na nich líbí. Satánci, co vypadají rozkošně a nevinně.. Just like me :B
A s tou černou hlavou.. je to věc názoru, každej mi tvrdí něco jinýho. :D

19 §he | Web | 20. srpna 2010 v 23:22 | Reagovat

Proč nezkusit černé vlasy? :-D Změna je život!

Btw taky mě ohromně vytáčí google chrome, co se týče zmenšování obrázků a videí <->

20 Blanch | Web | 21. srpna 2010 v 1:53 | Reagovat

[18]: Výborně, o mé nesmyslnosti se ti ještě bude zdát a takové noční můry bych ti nepřála a ty by byly ještě horší než s těmi hoppery :)

P.S. černá barva je prostě nejlepší, taky ji preferuji, zvlášť co se módy týče tzn. laky, barvy, oblečení, boty a tak dále :)

21 Zina | Web | 22. srpna 2010 v 9:22 | Reagovat

[6]: Je to na mě moc dlouhý a já nemám nervy čekat pořád na limit... a jak jsem psala, nervovala bych se u toho.. nene, nebudu nic pokoušet

22 Ready Angel* | Web | 23. srpna 2010 v 1:36 | Reagovat

Ale ale, nenadávej na google, je to nejlepší prohlížeč 8-)
Fuj, hopeři, blé blé :-x náhodou, černá je nejlepší barva.. černá a fialová jak jsi řekl, uááá 8-O
Černá a červená, černá a bílá, černá a zelené.. mehehe 8-)
bájduej - jsem to já Monuš, pokud si pamatuješ, že jsem ti někdy komentovala články, mám novej blog, byla jsem odhalena :-x

23 puppup | Web | 23. srpna 2010 v 12:03 | Reagovat

ty nadavas na svou plet a ver mi, znam spoustu lidi, kteri maji horsi plet jako ty, vcetne mne :)) hlupacku, z toho vyrostes..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.