Pro tentokrát uboze?

10. srpna 2010 v 6:37 | Pan Unáhlený
Prázdniny mi asi nesvědčí. (Mé budoucí já odrovnané gymplem mě za tuhle větu zcela jistě nenávidí.) Teda aspoň ten srpen. Nálada mi odešla do kytek, které jen chvilku předem pochcal můj starý dobrý potlačovaný vztek. 


Dokonalost mé božské osobnosti nejspíš předběhla hranice i mého mozku. Ten zakrnělej omezenec ji už taky odmítá přijmout a já při každém pohledu do zrcadla tiše zuřím nad svou průměrností, nebo spíš podprůměrností. Nojoo, připadám si ošklivý. A žádné zdlouhavé slintající smsky, monology, icq či fb zprávy přesvědčující mě o opaku mi to z hlavy nevyženou - já přece kašlu na to, co si myslí ostatní, ale o to víc beru vážněji soje názory. Tyhle ty projevy, ať už ústní nebo písemné, nadržené nebo utěšující, mají pro mě tak nehorázně iritující charakter, že jsem se rozhodl vyvarovat se jich. Od teď. Stačí k tomu pár jednoduchých frází: Vypadám skvěle, jsem sexy, jsem boží, CHCI ZEŽRAT SVŮJ ODRAZ V ZRCADLE atd.

Vzhled. Bože občas uvnitř sebe křičím, že se zabývám něčím tak... tak... něčím takovým. A když ho nahlas řeší někteří mí kamarádi... ten všudypřítomný výsměch "ošklivým" lidem, lidem kteří se "neoblékají správně" a lidem, kteří jsou "jiní"... bože to vevnitř řvu tak nahlas, že se občas bojím aby to nebylo slyšet i venku. Právě se snažím ukousnout si jazyk, občas se totiž podobných věcí taky dopouštím. 

Až moc jsem vždycky bloumal nad filozofickými tématy jako je smysl všeho bytí, čas, vesmír a podobný kraviny, na všechno mám své vlastní vyčerpávající a skoro nepopsatelné názory no a můj mozek unaven tím vším se naučil všechno to brát zlehka, vytasil se s povrchností a v klidu nepracuje. 

SHIIT, melu ptákoviny.
Abych se příčetně vyjádřil k předchozímu "článku" - Není to jen obyčejný pubertální výkřik. Má své hluboké opodstatnění, neznáte souvislosti a já to potřeboval vyřvat i písemně. Zakázané komentáře u toho taky mají svůj význam, takže NECHCI pod tímhle článkem vidět jedinou zmínku o tom předchozím. NECHCI. A SVÉ ZNÁMÉ VARUJI, že jestli se o něm někdy, třeba jen nenápadně zmíní, jsou mrtví. (Jo, pro TEBE to platí taky.)


Achjo, mám absťák po nákupech. Letní výprodeje jsou v plném proudu a já.. já právě přišel o svých poslední deset korun. Máma mi dluží 2200. Z dobré vůle jsem jí ty prachy půjčil.. S tím že mi je vrátí v květnu. Později až v červnu. A v červenci. V srpnu a momentálně v září. (Samozřejmě že v září, abych se náhodou o prázdninách nesbalil a neodjel do Prahy na nákupy, jak se původně plánovalo.)
To její fňukání, jak STRAŠNĚ jsme chudí, že jsem vysloveně žebráci, že nebudeme mít na jídlo/nájem se nedalo a nedá poslouchat. Masíruje tím moje nervy už od dětství. A mě to prostě už NEZAJÍMÁ. Kriste!!! Možná to zní sobecky, ale... No to je jedno, je to moc složitý na to, aby ste to pochopili. Neznáte souvislosti, neznáte mou matku. Nebudu si tím špinit už tak špinavý blog.

Ta brigáda mi nakonec taky odpadla. Nakonec půjde jen ve čtvrtek a v pátek, při troše štěstí v sobotu. FUCK a prachy z ní budou samozřejmě taky nejdřív v září. Když už nebude čas, chuť ani slevy.  


Obrátím list. Teď o prázdninách se mi zdají vážně šílený sny. I když, už trochu nudný. Pořád se točí kolem toho samého: Sex, násilí, gympl, čeština, učitelé, homofobie, sex, sex, sex a nezměrný orgasmus. 
Přeskočím gympláckou češtinářku, co mi vysvětluje že na gympl prostě jít nemůžu kvůli svému nechutnému životnímu stylu, přeskočím jak kvůli tomu jdu za ředitelem gymplu a nalézám jeho mrtvolu a vedle ní stojícího zakrváceného tělocvikáře. Přeskočím i sprchy a spolužáka, co mi na místě nabízí orální sex, přeskočím orální sex i se všemi praktikami co následovaly a přeskočím celej ten divnej sen z mého předminulého spánku rovnou na sen z minulého.
Jdu vyhodit smetí. Před barákem postávají -  jako obyčejně -  kamarádíčci jednoho kluka od nás z baráku, většinou samý pochybně vzhlížející hopeři. Dojdu k popelnicím, vyhodím to smetí a na zpáteční cestě to začne - vlna pokřiků tipu "Chcípni buzerante!" Něco na ně zakřičím, už nevím přesně co, ale vím že to bylo něco v celku drzýho, urážlivýho a pravdivýho. No a už to šlo ráz na ráz - rozeběhli se za mnou, srazili na chodník a začli mě kopat a mlátit. Já si křičím o pomoc a náhodní kolemjdoucí na mě vrhají své pobavené úsměvy. A zrovna když mi někdo zvedl hlavu a chtěl s ní prásknout o chodník, mě probudil pád z postele.
Tenhle prachobyčejnej sen mě dost rozhodil, vlastně ani nevím proč. Asi působil až moc realisticky...

Vlastně ani nevím, proč to píšu sem. 


Půjdu spát.


Pan Unáhlený 2


S mizernou fotkou v mizerný kvalitě a idiotským výrazem v obličeji se s Vámi loučí Pan Unáhlený a jeho úchylka a přitom nenávist na zrcadla, odrazy v zrcadlech a focení odfrazů v zrcadlech. 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zina | Web | 10. srpna 2010 v 7:14 | Reagovat

"Krásnej sen"... podobný mívám taky, ale často opačný - já jsem ten, kdo někoho mlátí.
Ach, slavné sex-sny.. miluju je XD Pokud ty to máš tak, že někdo nabízí zadek tobě, já to mám naopak XD Ale pouze někdy XD
"Chci zežrat svůj odraz v zrdcadle" XDD To mě pobavilo (i když by asi nemělo X(
Taky míváš sny o škole? Hehe, já taky, většinou celou školu úplně vyvraždím a potom se probudím s nádherným pocitem užitečnosti XD Nebudu to protahovat, mám poslední dobou ve zvyku psát komentáře, které by stačily na jeden celý článek XD

2 Aprille | E-mail | Web | 10. srpna 2010 v 8:23 | Reagovat

s půjčováním peněz rodičům mam taky bohaty zkušenosti =D je to des, nejdriv se musi stihnout buh vi co nez se ty penize konecne dostanou zase ke mne =D nastesti u nas uz nejakou dobu plati cosi jako uroky takze mi mamka pak musi davat jeste neco navic, je to takova docela fajn dohoda =D zkus to taky, ona si s tim pak mamča rada pospisi XD

3 A dismal-dreaming coulrophobic | 10. srpna 2010 v 11:20 | Reagovat

Už zas nevím, co psát dřív, tak si jdu postupně od začátku projet ten článek. :D
Prázdniny jsou hrozný v jistém smyslu, já taky vždycky začnu řešit sebe a budoucnost a vůbec a ááá.
Zrcadla, ty jsou taky v jistým smyslu hrozný. :D
Jo, to je nejhorší, když dostanu arogantní náladu a hned bych kritizoval všechno a všechny kolem sebe. Je to nejspíš taková moje obrana, abych si k sobě nikoho nepřipustil nebo já nevím, proč to sakra dělám. 8-O
Filozofická témata si u mě dala pauzu. Hlavně mě nenechte mluvit nikdy moc dlouho, to se pak rozkecám a plácám takový nesmysly, že je sám nechápu. :D
Předchozí článek? Whatever, nic neříkám.
Ha, já bych teď taky tak nakupoval. Mám asi čtyři stovky plus nějaký drobný a už týden čekám na peníze od matky, která mi je slíbila. Měl jsem je nakonec dostat v pátek po výplatě, když je vybrala z bankomatu, tak je utratila dřív než přišla domů (něco koluje v krvi :-P) a včera zapomněla PIN a tři hodiny lítala po bytě a hledala dopis od banky, kde je napsanej. Takže dneska mami, nebo!!
O homofobii se mi snad ještě nikdy nezdálo, možná o to víc se mi zdá o sexu. Já mám ještě ke všemu ty sny abnormálně surrealní, takže je se na co "dívat". :D
Fotka je lepší než minule a něco zvláštního se mi na ní líbí. :)
Tak dneska jsem spal pět hodin, musím si taky ještě sbalit věci a jít něco koupit, zítra jedu na Šumavu. Ale je tam wifi, tak se sem večer vždycky kouknu. Jen to budeš muset do neděle vydržet s pravidelnou dávkou několika komentářů za den ode mě. :D To dáš! Ne, já nejsem přesvědčený o své nepostradatelnosti, často jen píšu absolutní kraviny. Ale jo, samozřejmě, že jsem nepostradatelný!! Koukněte na ty zástupy za dveřmi bytu, nasadím sluneční brýle a svážu nějaký ručníky a sešplhám z balkónu. Yay! Vlastně ty sluneční brýle bych nasadil tak jako tak...
Když nepřestanu co nevidět psát další věci, tak tu bude víc vět o ničem než těch, co aspoň trochu mají nějaký smysl.
Merde, shut the fuck up, schwul! (Jé, tolik jazyků v jedný větě.) :-x

4 A dismal-dreaming coulrophobic | 10. srpna 2010 v 11:22 | Reagovat

Tam má být samozřejmě VYDRŽET BEZ, ne VYDRŽET S. Už tak to nedává smysl a ještě takovýhle překlep. Hehe...
Poslední dobou vždycky na poprvý napíšu dva komentáře za sebou, fuck!

5 nerrti | Web | 10. srpna 2010 v 14:28 | Reagovat

Neklesej na mysli. Je to o hovnu.
Sny jsou věc zajímavá. V určitém období jsem kvůli nim chtěl jít k psychiatrovi. Beze srandy. :D

6 Yasmin | Web | 10. srpna 2010 v 20:35 | Reagovat

pěkně ! to jsem tu tak dlouho nebyla, aby se to tu změnilo o jeden stupeň duhy?

7 Monuš | Web | 11. srpna 2010 v 0:04 | Reagovat

Nic takového se mi nikdy nezdálo, mě se znají sny, ve kterých jsou osoby, které znám a nebo v tom horším případě - teprve poznám, protože to jsem potom pěkně v šoku, když uvidím někoho, koho jsem "už někdy viděla."
Nálady se prostě střídají, je to puberta, taky vím že je to pěkně na hovno, grr. Chvíli jsem na vrcholu blaha a najednou se mi chce řvát a jindy zase brečet. Je to až neskutečný, mám ve všem strašnej bordel.. :-|
Sny jsou svině, ale někdy fakt stojí za to, hlavně ty sexuální 8-) :D

8 TheJmoto | Web | 11. srpna 2010 v 14:17 | Reagovat

No o učitelích (BÝVALÝCH) se mi zdá taky docela často. No a když už jsme u těch snů, nedávno se mi zdálo, že jsem přišla k tobě na blog a byly tady nějaké články "Justin vs. Brian" :D
Mimochodem, ta předchozí fotka byla daleko lepší :-P ;-)

9 Krasivija | Web | 12. srpna 2010 v 18:13 | Reagovat

no, já mám občas taky strašlivý sny. Ale poslední dobou má takový divný nereálný sny, strašně vtipný.zvlášť ten za 30. července, který mám napsaný na blogu.

10 Essi | Web | 12. srpna 2010 v 21:33 | Reagovat

Nemám ráda sny.. většinou si je stejně nepamatuju, ale když je úplněk, nezapomenu je, i když bych chtěla. Některé jsou opravdu divné (v tom nejdivnějším smyslu).

11 dirty from chocolate | Web | 13. srpna 2010 v 11:29 | Reagovat

Vau - to stačí na vyjádření toho, co mě právě napadá na tento článek, ale aspoň něco napíšu :P

12 Pan Unáhlený | 13. srpna 2010 v 15:28 | Reagovat

[1]: V mých snech většinou nabízím zadek jak já, tak i ten druhý/ ti drzí. (TI DRUZÍÍÍÍ)
A komentáře, které by stačily na jeden nebo i více článků, mi vůbec nevadí, naopak je zbožňuji! :D

[2]: Obávám se, že takový návrh by mátinka vetovala :D:D

[3]: Ovšem že jsi nepostradatelný! Už jen proto, že mě tvoje komentáře baví.. :-P

[4]: Klidně piš i tři :D:D

[5]: Já na mysli nikdy neklesám, má mysl je většinou tak hluboko, že víc to už nejde.. :D

[6]: Nojono, změnilo. (Nebo mám já, ty a stovka dalších lidí stejnou halucinaci.)

[7]: :BB Sexuální sny jsou vážně nejlepší. :D

[8]: Tobě už se o mém blogu i zdá? :D Holka, měla bys mě na chvilku vysadit :D:D Moje kecy jsou zdraví škodlivé, asi bych sem měl někam dát upozornění :D

[10]: Já sny miluju! Protože SKORO do každýho se mi vetře sex :D Nojo, náš nadržený Pan Unáhlený

[11]: Hůůů - to stačí na vyjádření odpovědi pro tvůj komentář :D

13 A dismal-dreaming coulrophobic | 13. srpna 2010 v 17:41 | Reagovat

[12]: Baví? To jsem rád. :) Já je vždycky píšu tak dlouhý... Mě zas baví tvoje reakce na mé komentáře (Ale tahle reakce zrovna mohla být o něco delší! Já si vlastně už ani nepamatuju, co jsem to psal. :)). Jaktože jsem musel čekat tak dlouho, než něco napíšeš? Já se sem koukal každej večer, i když jsem na dovolený.
Včera jsem ujel přes 60 kilometrů na kole, kopce jsou zlo. :D Vlasy nebyly pod helmou vidět, ještěže tak. Nemám tu fén, protože jsem na dovolený s otcem a doma máme jen jeden, kterej potřebuje máma (a rodiče jsou rozvedený, proto jedu takhle odděleně). Dneska to bylo horší, protože jsme šli pěšky, tudíž bez helmy (hehe) a navíc začalo šíleně pršet. :D
Začal jsem se tu trochu bavit s nějakými Němci/Rakušany z penzionu, jenže s mou chabou němčinou (= asi 50 slov a výrazů) jim můžu říct takt akorát "viel Spaß" nebo "Ich bin schwul". :D Koneckonců jsem se německy nikdy neučil, takže mé znalosti na úrovni guten morgen nejsou ničím překvapivý. Anglicky tak nějak umějí, ale jen když na ně mluvím jednoduše. :D
Mně se teď začíná do poezie dostávat sex. :D Kolik básníků je schopno psát o análním sexu? Haha. Teda ne, že bych se nazíval zrovna básníkem... Zjistil jsem, že když skládám česky, tak to je ještě v pohodě, ale angličtina a sex jsou pro mě nejspíš nerozlučná dvojka. :D
Ještě trochu ponaučení na závěr: Life is like a penis. It's short, but seems so long when it gets hard. Dobrou noc! (Ne, nejdu spát, ale ono se mi tam prostě hodí "dobrou noc", tak proč to nenapsat.)

14 Bart Noface | E-mail | 13. srpna 2010 v 23:18 | Reagovat

Ve snech se dá představit cokoliv. Proto jsou sny o sexu nejlepší. Škoda, dal bych cokoliv aby se nějaký sen o sexu vážně stal. :-D Ale já si počkám, klidně (až bude delší). Nadrženost je mocný čaroděj. :-D

15 pan Nedostižný | Web | 14. srpna 2010 v 10:44 | Reagovat

Ten sen se mě osobně stal pravdivím asi před měsícem,dávej si bacha hoppeři jsou ty největší hovada,který ti ten tvůj hezkej xicht opravdu zošklivit!
Vyhejbej se jim!

16 Blanch | Web | 14. srpna 2010 v 18:11 | Reagovat

Tak ten sen je dost drsný. To se ti nedivím, že na tebe tak zapůsobil. Necítila bych to jinak. Něco takového - těsně před probuzením, je dost síla.
A nejhnusnější na tom je, že lidi zkrátka takoví jsou a jsou toho schopni, je to nechutné.

Dneska jsem k tobě vlezla a úplně jsem se vyděsila, protože mi nenajel blog, ale blogová zpráva - blog neexistuje. Už jsem začala panikařit, co se stalo, proč si blog zrušil, než se chytrá blondýna podívala do adresy, kterou napsala samozřejmě špatně.

Jinak ukojit sexuální chtíč ve snu je parádní :D
Mně se zdají ale takové sny(díky bohu za ně :D :D), že jsem v nich chlap a rozdávám si to s chlapem... To je tak... rajcovní :D
A jinak nejsem vůbec divná.

Drž se. Odpusť rodičům jejich jednání, neboť oni neví, co činí :D
Jsem ráda, že už s našima nebydlím. Ne, že bych je neměla ráda, ale v posledních letech jsme se tam všichni málem porvali. Bylo to stísněné.
Držím ti palce, abys to přežil bez úhony.

17 Blanch | 14. srpna 2010 v 18:20 | Reagovat

[13]: Life is like a penis. It's short, but seems so long when it gets hard. :D
Bože(nového světa), já tě žeru... To je absolutně úžasné přirovnání :D

18 A dismal-dreaming coulrophobic | 14. srpna 2010 v 20:07 | Reagovat

[17]: Já tě žeru taky. ;) Sice to přirovnání není z mý hlavy, ale přesto je úžasný. :D
Dnes mi přinesli normální colu, když jsem si objednal colu light. Co z toho plyne? Svět není dokonalý, o to dokonalejší musíme být my! :)

19 A dismal-dreaming coulrophobic | 14. srpna 2010 v 20:09 | Reagovat

[17]: A mám radost, že mý komentáře čte i někdo jiný než pan Unáhlený. :D

20 Nezkrotná Lady | Web | 14. srpna 2010 v 21:13 | Reagovat

Budu se věnovt jenom timu odstavci .- vzhled. Ano, já jsem holka, ale chodim oblíkaná jako kluk (né úplně, jen mam radši nějaký kecky, džíny, triko -> tílko)ú mam svoje lidi, kluky (pankáče, mataláky, rockery...skinheady) a ti jsou spokojení, těm věřim, to jsu ti moji. Ale lidi -> víc velkoměstský to berou jinak, když zrovna na sobě nemam tílko značky roxy, nebo mam sešmajdaný boty, mohli by psát sloupky o tom, jak jsem nemožná. Tyhle lidi nenávidim. Prostě co jim je do toho? Teď to bude znít jako fráze, ale -> Ví mi záleží na tom, jestlůi má člověk originální (značkovej) mozek, než obléééčo. :)

21 Zina | Web | 14. srpna 2010 v 21:58 | Reagovat

[13]: "Life is like a penis. It's short, but seems so long when it gets hard."
To je prostě bezkonkurenční x)

[12]: No, mě kdyby nabízeli zadek, tak jim asi moc nepomůžu, ale "předek" nabízej taky docela často.. (teď mi tak vrtá hlavou, proč mám v tom snu vždycky svázané ruce za zády..*__*.. Muhahaha XDD)

[10]: Já taky miluju sny ^^ hlavně ty "sexovní" XD

[16]: Máš podobný sny jako já, mě se to už taky párkrát zdálo, že jsem byla chlap a dělala to s jiným chlapem.. často jsem byla seme, ale byly i doby, kdy jsem byla já chudinka na čtyřech... XDD A náhodou to bylo super XD (jsem si ještě nadávala, když jsem se vzbudila XD

[20]: Taky chodím oblíkaná jako kluk.. a často v jednom a tom samým (a ještě je to většinou šedá.. nebo černá, prostě je mám ráda, mamka z toho děsně šílí XD).. ale já i jako kluk vypadám - takovej buranskej xicht nemá nikdo XD

22 A dismal-dreaming coulrophobic | 14. srpna 2010 v 22:08 | Reagovat

[21]: Jó, jsem bezkonkurenční. :D A píšu jsem snad už víc než pan Unáhlený... magor jsem magor. Jdu radši napsat nějakou explicitní básničku. Nemám inspiraci. Jdu najít inspiraci. :D

23 Pan Unáhlený | 15. srpna 2010 v 5:54 | Reagovat

[13]: Jo, moje reakce mohla být o něco delší, ale byl sem kapku utahanej a bez nálady něco sepisovat.
Heh KOLO?! Kristepanefujtajbl, na tom sem neseděl od svých devíti :D
Já německy neumim ani slovo.. No, dobře, slovo možná :)
TY PÍŠEŠ BÁSNIČKY?!

CHCI
PŘEČÍST
HNED
!!!

(Obzvlášť jestli je v nich sex)
A to přirovnání... DOKONALOST.

[14]: Jo to jo, velmi sexy mladej polodlouhovlasej čaroděj :B

[15]: Vím, něco sem u tebe četl. Vyhýbám se jim..

[16]: No je tu desetiprocentní možnost, že před začátkem září se budeš děsit oprávněně. Ale to se spíš budete ptát jak je možný, že se neozývám. No, uvidíme uvidíme.
Mně se jednou zdálo že jsem hetero kluk a užívám si s holkou D: Nechutné, nechutnééé. Dík za držení palců :)

[17]: [18]: [19]: Tse no toto, vy mě takhle spolu podvádíte? :D

[20]: Jsi šťastný člověk. :)

[21]: Svázané ruce za zády? Hele, to se mi ještě snad ani nezdálo! GRRRzávist!

24 Zina | Web | 15. srpna 2010 v 11:42 | Reagovat

[23]: Smůla no XD Já bývám skoro vždycky svázaná, nebo jsem ještě párkrát dostala XDD (ale ve snu to nebolí tak, jak by mělo TT_TT XDDD)

25 Blanch | Web | 16. srpna 2010 v 1:09 | Reagovat

[21]: No... já bývám ve svých snech taky spíš seme, přičemž doopravdy bych spíš chtěla být uke <3
Já chci být prostě chlap a mít chlapa, no, jsem už moc poznamenaná tím, v čem žiju asi, ale když ono je to taaak rajcovní :D a být uke by se mi vážně líbilo, ale zkusit bych samozřejmě chtěla obojí :)
Ale tyhle sny jsou... mňam mňam :)

[18]: Hlavně aby ze mě něco zbylo, nesněz mě celou, ráda bych sem ještě chodila číst články :D

Nicméně - jojo, já si čtu i reakce ostatních, nejen články :)
A jak si to s tou colou mohli dovolit? Prevíti *ironík* :D
Buďme dokonalí, jistě - nikdo jiný za nás dokonalý nebude :D
A skromnost stranou :D

[23]: :D Nechutné :D
No jo, trapní heteráci :D
Nemohu říct totéž o těch mých snech, ty byly až příliš chutné :D

Jinak neboj, primárně jsem věrná samozřejmě pouze tobě :D

[24]: Můžu ti potvrdit, že v realitě(seč můj sexuální zážitek opravdu není homosexuální z hlediska chlapa - veeeelkááá škoda) je svazování a mlácení taky dost dobrý :D
Jako... Měla jsem dlouho chuť to zkusit a fakt se mi to líbilo :))), jsem prostě masochista :))

26 Blanch | Web | 16. srpna 2010 v 1:10 | Reagovat

[22]: hmm..mimochodem - ty básničky by mě taky dost zajímaly :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.