HATE? COMPASSION? ANGER?!

10. srpna 2010 v 5:41 | Pan Unáhlený
FUCK YOU MUM! Moje potřeba scházet se po ránu venku s úchylama z facebooku jenom protože že sem NADRŽENEJ TEPLOUŠ je naprosto SAMOZŘEJMÁ, so FUCK YOU, FUCK YOU VERY MUCH!
Samozřejmě nadšeně popadnout v pět ráno poznámkový blok, propisku a vyrazit ven sepisovat si nějaký svoje debilní kraviny NENÍ NORMÁLNÍ, takže MI TO ZAKAŽ!!!
Když něco není NORMÁLNÍ, je to přece nutně hned ZLÉ, ŠPATNÉ, ZKAŽENÉ a mělo by to být ZNIČENO. A já mám pro tebe novinku, milá maminko. Ty taky NEJSI normální, jenže v hanlivém smyslu slova, takže se klidně táhni vycpat, sbal mi věci a vykopni mě ZA NÍM, nebo skoč z mostu, prostě COKOLIV co si budeš přát a co mi už dlouhých 16 LET (počítáme-li i dobu těhotenství) slibuješ! UDAV SE těma deseti korunama, sežer si moje dvě stovky co jsem ti půjčil, SEŽER SI KLIDNĚ TY DVA LITRY CO MI DLUŽÍŠ UŽ PŮL ROKU, jen si posluž. 
Jo a ještě něco, maminko, VÍŠ, JÁ UŽ NEJSEM TEN ČTYŘLETEJ CHLAPEČEK CO SE ZABLIL Z TĚCH HUB, KTERÝMA STE MĚ NACPALI K PRASKNUTÍ, JÁ JSEM JEHO O 11 LET STARŠÍ VERZE A TO NUTNĚ NEZNAMENÁ, ŽE Z HUB BLEJU I TEĎ! CHÁPEŠ TEN SKRYTÝ VÝZNAM? To sotva, však já vím. 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.