Jak jenom vymyslet vhodný titulek...

16. června 2010 v 21:28 | Pan Unáhlený
Nový článek. Hmm, tak přemýšlím, jakými detaily vás dneska zahltím. Cha, no chápete to? Já přemýšlím o tom, co napsat! To je to nejhorší co můžu udělat! Články je nejlepší prostě psát, ne o nich dlouze přemýšlet. Ujasněno, du na věc.


Včera se na gymplu konala takzvanáá pracovní schůzka pro všechny budoucí prváky. Mhh, já už se připravoval na to, jak mě vyděsí a potvrdí všechny ty pocity, které se mi hlavou prohánějí už 14 dnů, že gympl nebyl správná volba a že na obchodce bych byl šťastnější. No. A nakonec se na ten gympl... -chvilka napětí- ... dokonce i těším (!!!) což mě utvrdilo v předsevzetí, že ty energiťáky už vážně omezím. Nechci vědět co do nich přidávají, když na mě mají takový vliv..
Byli jsme rozděleni do tříd. Já jsem v áčku. (To vás asi nezajímá) Na každýho kluka u nás ve třídě připadají dvě holky (asi taky nezájem). Bezvadná správa pro mě, kluci jsou v menšině! (Tohle vám došlo..)

A víte co? (jak by ste mohli) Chci do béčka. 
Záviděl jsem jednomu spolužákovi, kterýho do toho béčka samotinkýho šoupli. Záviděl jsem tu jeho izolaci od nás zbylých tří spolužáků, kteří jsem skončili ve stejné třídě. A píšu v minulém čase. On si samozřejmě zajistil přestup k nám, do áčka, žeano. Já bych z béčka neutekl ani za nic. Já se chci ODPOUTAT od základky, která mi tenhle týden silně leze na nervy. Navíc mi přijde, že tam jsou sympatičtější lidi. (Blackie! Oni prokoukli naše plány a strčili mě do áčka!)
Ale zažádat si o přestup.. to si zase netroufnu. Ono je to pohodlný, teď v začátcích, mít tam někoho, koho už znám. 

Máme vážně ujetou třídní. Vodila nás po celym gymplu a každýmu vystavovala jako nějakej dobytek. To bylo vždycky: "Tohle je budoucí prvníí ááá! Pořádně si je prohlédněte!" Nejlepší byl ale její rozhovor s učitelkou francouštiny: "...No já jsem totiž jejich třídní!!" "Óóóóó!!"

A 31. srpna se jede na adapťák, zhruba na pět dní či co. Oooo to bude hrůůzaaa, prý "Bude se sportovat, hrát hry, spát v chatkách.." 
To bude strašný. Fyzickou námahu bych překousl, ale jako.. věčně sportovat, hrát hry, bože, budu vypadat strašně a tolik dní bez žehličkyyy!! D:

Hhh, to stačí! Gymplu sem věnoval prostoru až příliš a plus mínus nějakej ten měsíc nebudu psát o ničem jiným.

TAKŽE

VELKÁ

MEZERA

Fuck! Ještě sem zapomněl. Moje obavy z toho, že tam budu nejblbější, se nejspíš opodstatnily. ALE aspoň vzhledem budu vynikat. Muheee! :BB O tom se mi ani nesnilo, čekal jsem že tam bude větší konkurence.

Dneska, po nekonečně dlouhé době, jsem byl zase v knihovně. KONEČNĚ jsem si půjčil Čapkovu Válku s mloky, pročetl z nudy v několika naučných knížkách všechny kapitoly o homosexualitě, poslintal se nad fotkou jednoho sladkýho emaře a znovu se shledal se svou knihovnickou průkazkou. (Při minulé návštěvě mi ji omylem zabavil trochu uspěchaný, možná že i unáhlený kluk a tu svoji tam nechal. Pche. Chyběla mi.. a teď je taková nechutně pomačkaná a ulepené.. fuuuj.)

Samozřejmě jsem se vyhnul škole a radši se místo nicnedělání v hodinách nadrtil skok vysoký na ty vyrovnávačky z těláku, a trochu se naspal. Je mi vážně jedno, že na tablo chcou dát moje nejhorší možné staré fotky. A ty drby, že do školy sem nešel kvůli jednomu klukovi, kterýmu to na nějakých fotkách  sluší víc než mě, jsou přinejmenším komické. (Mně to sluší přece nejvíc :D:D)
Je to trochu iritující, jak se člověk od ostatních o sobě dozvídá věci, který ani sám nevěděl. Ale na to už mám vypěstovanou apatii. 

Příští týden vysvědčení, pak ještě další týden v pondělí mám náhradní termín klasifikace z těláku a.. KONEC! Základce udělám jedno velký a šťastný PÁPÁ! Juchůů! 

Akorát trochu hysterčím a bojím se, že se odcizím jedné kamarádce. No, stejně tak vyvádí ona. ALE JÁ TO NEPŘIPUSTÍÍÍÍM, JE TI TO JASNÝ?!
Pchce, blbej sportovní adapťák, překazil mi plány na první září.


A na závěr písnička. :BBB Queer as folk už sem dokoukal, o to víc jsem na ni závislý. *poslouchá a představuje si necudnosti hodné provedení s tam-tím-emoklukem :BBBBB*
*a teď zase s jiným..*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pan Unáhlený | Web | 16. června 2010 v 21:48 | Reagovat

*A s dalším!!*

2 Pako June-hime Maffianno AL Capone | Web | 16. června 2010 v 22:58 | Reagovat

Wawawaaaa :D...
Myslím, že můj ředitel vede. Přijde do třídy aaa "Ahoj, měli byste o mě vědět, že jsem první bubeník od Katapultů a mám motorku Harley.. blah blah... jendou mi prostřelili břicho... blah blah... nosím na hlavě culíka... blah blah.. jednou jsem si nechtěně vyměnil žákovskou se svou holkou a měl jsem v omluvenkách napsáno, že mám zánět vagíny ...blah blah" Třída : O.o;

:D dokoukáno? Já stajuju na torrentu druhou řadu.. ale jestli budeš spoilerovat, přiškrtím tě!

3 puppup | Web | 16. června 2010 v 23:14 | Reagovat

ja jsem z nasi vesnice jedina, ktera chodi na gympl do onoho urciteho mesta :D :D a mam se tam uplne suprove :)) fakt nezavidim, ze tam mas znamy lidi :)

4 mindless | Web | 16. června 2010 v 23:27 | Reagovat

Docházím k tomu, že Loretta je asi z celýho soundtracku nej :D -1 je z třetí řady <3 -2 ta blonďatá mrcha nevděčná se při ní depkařilaaaa (docela hezky :D a pak ten rozhovor :D who's talking about ethan? :D)
Hej ale vážně uvažuju, že začnu koukat na tu UK verzi, páč počtvrté koukat na těch pět řad už bude vážně stresující D:

5 Blackie | Web | 17. června 2010 v 10:54 | Reagovat

Božstva se spikla proti nám !!!  Ale zase můžu machrovat, že jsem tě tentokrát už nepřehlédla, hehe. Mikina ve stylu postižený zebry, modré a šedé pruhy, žejo ? Než jsem si uvědomila, že jsi to ty, celou přestávku jsem ti zírala na záda. xD
Nenávidím svoje béčko. Je tam pár lidí, co znám z umělecký a tak různě, takže tam taky nebudu úplně " sama ", ale už nemůžu předstírat, že jsem docela NORMÁLNÍ, když půlka třídy ví, že NEJSEM. Grr..
Vaše třídní je matka mojí budoucí spolužačky, tos věděl ? :D
Nás naštěstí prováděly dvě třeťačky.. " Nejdůležitější místnost gymplu je bufet. Nepokoušejte se stát frontu, tady předbíhá úplně každej.. A zcvoknete se z tý školy, fakt. Hned v prváku. " xD
Byli jste taky na legiích ?! Připadá mi to, jako by nás tam chtěli strčit, aby od nás měli pokoj.. vůbec se mi tam nelíbí. A taky se mi nelíbí, že se tam hned při první příležitosti ztratím. :D Jediný, co vím, je, že knihovna a hudebna jsou v suterénu, kdežto výtvarný ateliéry jsou úplně nahoře. ( Poznámka : Ale nikam netrefím. )
Adapťáku se bojim už teď. Děsí mě představa kolektivních her, sportů, lidí, spousty lidí, absence koupelny.. NIKAM NEPOJEDU !! ( I za cenu toho, že bych se ti celejch pět dní smála, že chodíš do třídy s géniem Anežkou, muehehehehehehehe. )

6 TheJmoto | Web | 17. června 2010 v 16:22 | Reagovat

já se na gympl těším už od té doby, co mě na něj přijali. Konečně vypadnu z té základky. Máme sice úžasný kolektiv, ale nikdo tam nemá vlastní názor a neumí se hádat :-D Taky jsem se hrozně těšila, jak se odpoutám od základky, jenomže tam jdu s jednou spolužačkou, a ta si zažádala, aby byla se mnou ve třídě. Asi ji budu muset zabít, protože ona je strášně hysterická a pořád křičí. Já taky křičím, ale mám k tomu lepší důvody =D...Ale nestěžuju si, aspoň mám s kým sedět, od koho opisovat matiku a tak nějak to bude asi pohodlnější :-D
Vy máte v devitce tablo? Já chci taký - i když na jednu stranu je možná dobře, že ho mít nebudeme. Asi by to dopadlo dost zábavně :D

7 Pan Unáhlený | Web | 17. června 2010 v 16:28 | Reagovat

[2]: Obože, ten ředitel mě dostal :D:D

[4]: Lol, jak včera: Heej, nějak se mi na blogu soustřeďují qafáci a mají stejnej názor jako my! :D:D

[5]: Ach ano, šedomodrá zebra, to jsem já. Pche, pcheee, já tě viděl zas už od začátku, jak si spokojeně sedíš a já nervózně přešlapuju u dveří, dokud mě nedostrkali kamsi do zadu.
Naše třídní se samozřejmě už pochlubila :D
Hej, my na legiích nebyli!!

8 Blackie | Web | 17. června 2010 v 16:43 | Reagovat

[7]: Bleh, to buď rád. Je to budova na třídě Legionářů a bývala to zvláštní škola. Myslím, že to prvákům dělají schválně, abychom věděli, kam patříme.. Budeme se tam údajně učit až 3x týdně ! V zimě se tam netopí. Chá, jsem zvědavá, jak chceme ovládat gympl, když nebudeme přítomni.. Myslím, že bychom měli zakročit. A rázně. Za všechno může ředitel !!

9 Mysteria | Web | 17. června 2010 v 17:24 | Reagovat

Energiťáky... co šici na nich maj, drahý, sladký, moc sladký... :D
Na gymplu je vždycky méně kluků no... safra, já půjdu na tu stavebku... xD

10 Mysteria | Web | 17. června 2010 v 20:13 | Reagovat

Pták sem, pták tam...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.