Staré časy

11. dubna 2010 v 21:50 | Pan Unáhlený

To si zas Pan Unáhlený četl dva roky staré články na svém ještě starším blogu. Ach jo..  Ani nevíte jak mě vyděsilo moje vyjadřování, když jsem ještě chodil do osmičky. (Zhruba tak, jako mě za rok vyděsí tohle ;) 
Zrovna si pouštím jednu písničku od Placeba, kterou jsem v té době poslouchal. Často mi pomáhala usnout... Z doby kdy mi bylo 13-14 si vybavuju jen svůj extrémní melancholismus, chuť na chlast, pocity samoty, touhy zkusit nějakou tvrdší drogu, noci u otevřeného okna a ohromnou zmatenost ze života, co se postupně přeměňovala na strach a zoufalost. Teprve teď mi dochází jak moc jsem se změnil, nejen po stránce vzhledu. 
Právě můj vzhled ještě před necelým rokem mě doslova ubíjel do bezvědomí. (Hmno, stačilo se podívat do zrcadla, být sám doma a mít vyjímečně přístup k alkoholu. Ani plazit jsem se nemohl, jak sem se ožral. Toť k mé posedlosti zevnějškem)

No, moje problémy rané puberty zmizely s "odhalením" mé slavné a úžasné homosexuality. (Cheche, stačilo se o tom zmínit jistým lidem. Vše proběhlo podle mého ustrašeného plánu a časem to rozšířili mezi ostatní. Ano, plánoval jsem to, ale i tak.. když mi bylo potvrzeno, že to fakt vykecali, byl jsem z toho na prášky)
A taky se zakoupením kontaktních čoček a s měsíci, kdy mi rostly milované vlasy.

Předchozí odstavce akorát dokazují jak povrchní a přecitlivělý jsem. Jenže o tom už taky píšu pořád, takže to nechte plavat.

Dneska jsem se chtěl zmínit o Hafíkovi, medvídcích a nové nejistotě. No, odkládám to na někdy. Teď valím na Dextera.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťule | Web | 11. dubna 2010 v 22:30 | Reagovat

Písnička se mi moc líbí, je vážně taková uklidňující. Každý jsme prostě nějaký. Já jsem takké hrozný cíťa, na to kolik mi je se vůbec tak nechovám. Říkaj mi, že jsem předem vyrostlý dítě. Hrůza. Nikdy jsem si moc nelibovala v alkoholu, nikam nechodím. Samotář. Hrůza. Někdy mě to štve, ale co se dá dělat. Prostě každý jsme nějaký.

2 Estella | Web | 11. dubna 2010 v 22:55 | Reagovat

I wanna turn you on
Feels like a loaded gun
Spit out your Bubblegum
I wanna... Wanna...

Já piju teď. Když se nad tím zamyslím, tak bych to měla omezit. Ale nemůžu si pomoct. Je to ták jednoduchý. Neberou mě vážně. Vždycky, když si stěžuju kamarádkám, štěkaj na mě: "Prosímtě, jaký, ty můžeš mít problémy?! Jseš hezká a štíhlá a můžeš si dělat co chceš!" Možná jsem taky přecitlivělá... Ale s tím už se člověk narodí...

3 Aneta | Web | 12. dubna 2010 v 13:20 | Reagovat

Taky jsem měla takové období, kdy jsem nevěděla co jsem zač a obsolutně jsem se v sobě nevyznala. Je docela dobré si to takhle zrekapitulovat... Asi to taky zkusím:)

4 yas | Web | 12. dubna 2010 v 17:55 | Reagovat

Samozřejmě tenhle komentář musím psát podruhé, to by nebylo ono, kdybych nevypla nesprávnou záložku, žeano. Tak znova. Mmmch.

Dýlka ( kurnik, proč mi nepíše sedmička ? k posrání. ) tvého komentáře mě samozhřemě nešthvala, nheashi, vždyť se to čte tak dobře. Klidně můžeš psát delší, haha, delší než úhlopříčka zeměkoule ( jde to ? ) , já bych to stejnak spokojeně četla dál. Ostatně, my jsme si s jednou holkou psávaly komentáře delší než dvě a4, tak co :D

O DIVADLE už ani muk, zvedá se mi žaludek už jen při pomyšlení na to, jak tam budu stát na pódiu, hodně světýlek a trapnejch světýlek, moc moc pohledů na mluvícím a tak. Jé, ty hraješ trpaslíka ? Páni. Já chci bejt taky trpaslík, co jde obdivovat krásy londýna !

Pan tělocvikář ( vážně se mi štítí to označení pan, ale budiž, no ) je špejtek, žeano ? Há. Poprava ! Nádherný odchod ze světa... Přeju mu to. Ach ! Už úplně vidím sebe jako sadomasochistického vraha, špejtkovu hlavu zboku položenou na špalíku, extranabroušené ostří na mé sekyrce, jeho pohled na mě plný hrůzné zoufalosti a z posledního dechu mi slibující, že mi dá z tv jedničku... Muah. Nechala bych ho... Ze svého vlastního zájmu, ale hned, jak bych vyšla z devítky bych to s ním samozřejmě hezky skoncovala. No.. Už zas melu.

Výtvarkoangličtinářka bude cejpková, žejo. No... já jí ráda taky nemám. ale zjistila jsem, tedy všímám si, že je "zlá" na všechny, kromě mě a ká... sice né, že by mi to nějak zvlášť vadilo, ale přeci jenom je to takové.. ehhe.. no. děsivé. a její svaly na rukou jsou odpuzující, nenávidím kolo, nesnáším její "styl" a nerozumí designu ani umění, baba jedna. a furt si hraje, že potřebuju její pomoc, což nesnáším... ona prostě nedokáže pochopit MŮJ vkus, moje nápady, můj styl a tak. všechno, co jsem jí nakreslila kdy SAMA, ze svýho nápadu a tak, tak se jí to vyloženě líbilo ( i když u některých výtvorů to vážně nechápu ) , tak proč si neuvědomí, že nepotřebuju její pomoc ? a krom toho ani kreslit neumí, nemá fantazii a tak. jako tímhle ze sebe nedělám nic víc, než ona, ale jako pardon, když mi řekne, abych do nějaký soutěže nakreslila samostatnou, zjednodušenou jihlavskou bránu na trávě, s modrým nebem a sluníčkem, to je na mě trochu moc... ostatně jsem MOC ráda, že máme na aj štorkovou a vás ostatní vážně upřímně lituju. jednou jsme jí měli na supla, to bylo ještě minulý rok, kdy byli všeci na lyžáku.. omg, já snad zešílela. její výuka... och. ani se nedivím, že podle toho, co nám ve výtvarce vykládá, dostávají všichni, co jí mají, děsné známky... ( sice to neomlouvá naší třídu a jaké známky dostávají u štorkové, ale.. to už je na individuálnosti jedince, řekla bych. )

( nesmyslné ? hlavně to neřeš... nějak jsem se sebe vyhrkala to, co jsem chtěla a dál už to raději nebudeme rozebírat. )

O jelínkový nemluv... ty její potvorně vyhozdný voči u sebe už nemůžu ani vidět a tu její bagrovskou prdel taky ne.. tak si tak říkám, že jsem jí už dlouho neviděla. nějak se mi vyhýbá, woahahahá.

( jdu na polévku, v průběhu do sedmi tady svůj předlouhý komentář zvěčním, haha. )

bétévé, nechci nikoho urazit, ale vaší třídní jakože vyloženě taky nemám ráda. nechápe můj rukopis a je schopná se se mnou hádat, že to je velký K v tom "kučeravý" místo malého... když ona je tak děsně nechápavá ! to snad není možný ! co je tak těžkýho pochopit, že píšu malé Ká skoro jako velké Ká, akorát s tím rozdílem, že zobáček píšu dolejc než u horního ? Nasrat. A taky si mě ráda dobírá u tabule... brr.

Máte na něco Pádivou ? Máš rád pádivou ? nesnášíš pádivou ? nesnáším pádivou. neumí učit.. neumí si zjednat pořádek.. a nelituju jí, chá. ale fakt, ona je vyloženě příšerná. a taky komická. hlavně když se naštve, to pak zrudne jak rajče, zařve na celou třídu něco děsně komickýho, nasupeně švihne katalogama o katedru a pak půl hodiny něco sepisuje, rochní se v katalogách brejlema a nesnáším její věčnědoprostředksichtuálasvůdněspadlý pramínek vlasu. bleuh. a nesnáším její předkus.

a mimochodem, děkuji za poslední odstaveček tvého komentáře. vážně jsem se pobavila a se vší radostí ti oznamuju, že v tomto názoru se shodneme..

--------------------------------------
k článku, neasi.
----------------------------
( to se mi líbí ! čárka, čárka, čárka, no panejo.. asi si těma pomlčkama pokreslím celej sešit. no to mě poser. )

nechceš mi dát svůj odkaz na ten děsně starej blog ? :D:D možná si trochu věřím, ale vážně mě baví hrabat se v historii. taky můj.. haha. ale ten ti na oplátku dát nemůžu, jelikož jsem chtěla smazat všechny rubriky ( byly tam PIXELKY ! chápeš, jakej jsem musela bejt ve dvanácti trotl ? omg. ) , až na jednu, což byl "deníček" .... :-D a byly tam vážně zajímavý zápisky, ohledně špehování novotného až po žížaly v kleci a tak. ale to jsem ještě vůbec neuměla psát a marjapanna, byly tam všude smajlíšky a tak. ale přesto by to bylo děsně úžasný číst.. ale vraťme se k tomu promazávání rubrik. mazala jsem od konce, mazi mazi mazi, a co se nestane.. omylem samozřejmě smažu "deníček" a nenávratným enter se všechno vyhodí do povětří. tak jsem ho smazala celej, jelikož už vážně neměl cenu.

hele, já už radši končím, nebo až si rozkliknu "komentovat" a uvidím tu spoušť na sobě nezávislých vět, tak se snad poseru.

měj se..

5 yas | Web | 12. dubna 2010 v 17:55 | Reagovat

O-M-G. Asi jsem to vážně přehnala, že ?
..................... pardon. haha. radši mizím.

6 TheJmoto | Web | 12. dubna 2010 v 20:57 | Reagovat

svoje staré články radši nečtu - dělá se mi z nich blbě :-D i když neni na škodu někdy zavzpomínat na časy plné sladké naivity ;-) mimochodem, ta písnička je fakticky docela uspávací... :-)

7 Myší Královna | 13. dubna 2010 v 15:59 | Reagovat

V tomhle věku jsem zažívala něco podobnýho. A Placebo jsem poslouchala taky =)

8 Morfínová | Web | 14. dubna 2010 v 16:06 | Reagovat

Placebo, hm ♥
Posedlost vzhledem u mě vyvrcholila v období zamilovanosti a hluboce poklesla v den, kdy jsem poprvé ležela nahá v posteli před "cizím" člověkem.

9 puppup | Web | 16. dubna 2010 v 16:49 | Reagovat

no ta pisnicka se mi tedy nelibi :) mam pro ni jen jedno prizvisko - utahanost

10 Elynch | Web | 17. dubna 2010 v 23:27 | Reagovat

Placebo uklidňuje, když už slzy nestačí.. Zní to hrozně, já vím. Taky s ním občas usínám.
Mé vyjadřování před lety, když jsem si připadala hrozně na výši, raděj´ ani nepřipomínat. A vím, že tomu všemu dnes se budu smát znovu. Je to kolotoč.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.