Fialové božstvo

15. února 2010 v 0:14 | Pan Unáhlený fialovou Posedlý
Zamiloval jsem se do božské fialové. Vážně dokonalá barva. Nechápu, proč jsem ji neobjevil už dřív..


Jarní prázdniny končí. A já z nich kulhavě vycházím s omrzrlinami na prstech u nohou (doslova) a omezeným slibem. Totiž, že přestanu s alkoholem. To byla zas jedna návštěva prdele zvané Dolní cerekev. Nohy sem měl promrzlý tak, že když jsem ztratil boty a chodil v ponožkách ve sněhu, bylo mi snad ještě tepleji. Ale tohle tu rozebírat nechci.. (Za zmínku stojí snad jen to, že jsem do sebe lil vodku s džusem, rum s kolou, devět měsíců prošlý víno a doma sem to všechno zalil ještě třemi litry mléka)

Dneska je taky Valentýna co. Stupidní svátek. Přinesl mi akorát jednu zoufalou holku co si mě přidala na facebooku, což zdůvodnila tím, že jsem sexy, že by si se mnou chtěla psát a sejít se. (Pravda, nepsala mi přímo na Valentýna ale den, dva předem..Očividně ale nechtěla být na Valentýna sama. Přidávala si snad všechny aspoň trochu pěkný kluky, na který na fcb narazila, jak sem zjistil z příspěvků na její zdi)
Vážně mě pobavilo jak furt nechtěla věřit tomu že jsem gay a pokládala mi furt ty samý nesmyslný otázky. A její konstatování že "Někdo tak pěknej prostě na kluky bejt nemůže a já to v 15ti ještě nemůžu vědět" bylo už dost nudný a otřepaný..

Hech, tohle se mi děje furt. Je to mírně lichotivá, ale dost otravná záležitost. A nejen s nesnámými lidmi.. Třeba když jsem to dneska potvrdil naživo i dvěma holkám ze školy. Pche, ani se mě nebyly schopný zeptat se a museli to tahat z kámošky..
To mě zas dostala věta jedné nich "A vážně si to nechceš ještě rozmyslet?!" Místo toho abych na ní zařval "Ježiš ty si myslíš že sem si to vybral nebo co?! Vzapamatuj se laskavě!", tak jsem se ovládl a klidně jí řekl "Ne, vážně si to nerozmyslím.."

Jakoby toho nebylo dost tak doma mi ještě máma položí pitomou otázku "A chodíš s nějakou holkou?" Nechápu co tím sleduje, když moc dobře ví, jak to se mnou je....

A taky dost nechápu sám sebe. Nedělá mi problém mluvit o tom že sem gay, vyloženě se tím skoro "chlubím" ale některý lidi pořád ještě udržuji v nejistotě nebo naprosté nevědomosti...Nebojím se reakce ani ničeho jinýho. Navíc mi na nich zas tolik nezáleží.. Prostě to nechápu.

Zítra musím navštívit doktorku, aby mi na přihlášce napsala nějaký potvrzení o zdravotní způsobilosti. Nejlepší je na tom fakt, že stále ještě nevím, na jakou školu ta přihláška bude. Ta přihláška má být moje jistá záchrana, kdyby mě nevzali na gympl ani na obchodku. A pořád se ještě rozhoduju mezi zdravotnickým lyceem a průmyslovou, obor informační technologie. No, nějak se rozhodnu.
Já si přece věřím. Na gympl se dostanu a když ne, tak na obchodku určitě.

Další zajímavá věc. S postupem času mi nenápadně roste sebevědomí. Zároveň s tím se ze mě ale stává i větší sobec.
No, ale nijak bych to nehrotil. Moc horký to s tím sebevědomím nebude. Když se tady jeden bojí nosit i ten blbej límeček u košile zvednutej, protože ví, že ty smradlavý paka ve třídě se mu budou tlemit... Ne, kvůli tomu to není. Jen se nechci dopouštět zbytečných chyb, co se vzhledu a oblékání týká. Těch bylo dost už v minulosti.

Koukám že čas popoběhl a moje tvrzení "Dneska je Valentýna" už není pravdivé. No, du spát, sice nejdu do školy ale i tak brzo vstávám kvůli tý doktorce.

P.S. Ten můj synovec je vážně taaaaak hodnej roztomilej.. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TheJmoto | Web | 15. února 2010 v 17:33 | Reagovat

v patnácti a už strýčkem?  :-) nějak nevím, co bych k tomu článku napsala, snad jen že: límeček u košile si klidně zvedni  ;-) ...  :-D

2 Pan Unáhlený | 15. února 2010 v 22:34 | Reagovat

[1]: Strýček sem už od jedenácti..:D

3 Anet | Web | 27. února 2010 v 11:35 | Reagovat

Vau. Smekám před tebou, že se nestydíš říct někomu, jak to s tebou je. Říká se, že dnešní společnost je už natolik vyspělá, aby přijala páry stejného pohlaví za zcela normální věc. Ale já si myslím, že to tak není a nechápu, co na tom lidi tolik irituje. Je to normální věc. Obdivuji tvoji sebedůvěru - v tomhle směru :)
Promiň, jestli zabrousím do moc osobních kruhů, ale přemýšlel jsi o tom, že až budeš na střední, poznáš spoutu nových lidí - povíš jim o tom?

4 Myší Královna | Web | 9. března 2010 v 1:44 | Reagovat

Tyjo vybírej pečlivě, jak já teď LITUJUUU.... šmarjá, nos si co chceš, klidně žůžový tričičko s nápisem HOMOPHOBIA IS GAY - no není to pravda? Takový triko mám taky, ale je mi malý. Je ti patnáct? Klidně pošlu, možná ti bude.

Být strýčkem v jedenácti je super, člověka někdy chytne vlna zodpovědnosti a touha být příkladem. NĚKDY.

[3]: Ale prd vyspělá! A proč by se styděl, když má jasno? A hlavně proč by jim o tom neměl říkat? Lidi jsou sice parchanti, ale co mu je do parchantů? Mám kamaráda transsexuála a spolužačku, která si myslí, že je je nejvíc kůl, přitom je na ní kůl jen jedna věc - bombasticky velké kozy. Jinak považuje všechno, co nezná, za naprosto UJETÉ. A mně připadá ujetá ona, protože pokaždé, když vidí toho transsexuálního kamaráda, dělá HIHIHÍÍ, a to si prosím myslí, že je to jen lesba, co vypadá trošku jako kluk.

Tak to chodí ve světě.

Koneckonců, teplý suverén vzbudí u ostatních vlnu obdivu, kdežto teplý stydlín vlnu výsměchu.

A promiň, že říkám "teplý", to normálně nedělám. Jen jsi mě tu nakazil. Fakt tě žeru, kamaráde. Asi tě budu číst častěji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.