Čas udělat chá chá

17. února 2010 v 17:59 | Pan Pohodlný Unáhlený
Zvedne hlavu a vykročí pravou nohou. Jistou chůzí pochoduje chodbou. Sebevědomě zdraví souseda, kterého ze srdce nesnáší. Zatváří se spokojeně, chce projít dveřmi a narazí do zdi.
...jo takhle to vypadá když má někdo špatnou orientaci v prostoru a je líný si nasadit čočky.

Aneb já před dvaceti minutamiHlavou mi vrtá dilema, jestli si mám zítra vzít tu košili nebo tamtu mikinu, a pokud košili, jestli u ní zvednout límeček, nebo jestli by nebyla lepší jiná košile... Nudné.

Pro dnešek jsem si sliboval využití, které spočívá v přípravě na přijímačky... Nesplnitelné.

Zděšeně si uvědomuji, že zítra mě čeká výtvarka. A s padesáti procentní pravděpodobností i první pětka za celý rok. Pětka z projektu do angličtiny, který měl být odevzdán v úterý. Jenže já od neděle nebyl ve škole... Hrůzyplné.

Vstával jsem až ve 12 odpoledne. Radši ani nevím, v kolik zhruba dneska usnu. A bohužel pro mě moc dobře vím, v kolik budu zítra vstávat... Ospalé.

Omrzliny se mi nezlepšují a já nejsem schopný zajít si pro další pár ponožek. Stejně tak nejsem schopný si namazat ten pitomý šeredný opar... Líné.

Uvažuji nad tím, že až mi máma napíše omluvenku do žákovské knížky, zase u ní zfalšuji datum. Přece nepůjdu do školy s omrzlinami a tím hrozným oparem. Navíc, když máme výtvarku, nebudu ukazovat svou neschopnost nakreslit něco aspoň vzdáleně dobrého. A mohl bych si připravovat věci na přijímačky!... Vymlouvající se opakování historie.

Ale konečně zas čtu! Johoo! Dokopal jsem se ke čtení! To chce odměnu. Jenom se na chvilku podívám na facebook a hned se vrátím k Zeměploše... Lživé?Tak se pěkně loučím, se vší pohodlností
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pan Nedostižný | Web | 18. února 2010 v 16:36 | Reagovat

ta tvoje pohodovost srší z celého článku tak,že se to nedá přehlédnout...
když jsem nemosný řeším přesně to co ty..omluvenky..svou lenost..a svůj zdravotní stav ;-)

2 TheJmoto | Web | 18. února 2010 v 17:44 | Reagovat

vím, že pozdě, ale radím košili se zvednutým límečkem  ;-) ...šmarja - příjimačky? Zítra máme odevzdat 23 rozborů a ještě k tomu podepsaných. Trošku o hubu termín, ale to se stihne  :-D ...jinak na příjimačky nedělám nic - času dost  :-D

3 Yasmin | Web | 21. února 2010 v 17:51 | Reagovat

Víš, co je zajímavý ? Že snad každý druhý den začnu psát komentář k nějakému tvému aktuálnímu článku, který se mi POKAŽDÉ záhadně smaže. Haha. Vždycky se rozepíšu, nachvíli zabloudím na face a dál si snad dokážeš domyslet, jak to pokračuje. Záložky se načítají a... než se dostanu zpátky sem, zjistím, že už se vlastně každou chvílou vrátí máma, takže ho musím hned vypnout. Hehe. A takhle je to pokaždý. Třeba ani tohle nedopíšu.. k yasmínčině lenosti stačí jenom jeden mrk někam jinak a okamžitě zapomíná, co chtěla. eeeh, krásná náplň komentáře, žeano. hele, já jsem taky strašně pohodlná. z toho, co jsem měla všechno na zítřek stihnout do školy, jsem udělala jenom jednu drobnost.. a to ještě píšem x testů, musím mít x dokreslenejch obrázků do výtvarky a x referátů a informací na ně. a chce se mi spát. a to nutně. no nic, já už radši jdu, nebo se tu ještě budu rozepisovat o nemožným. měj se.

4 °°ChoCha°° | Web | 22. února 2010 v 17:21 | Reagovat

zrovna tuhle jsem si říkala, že s emusím na tvuj blog kouknout.. nějak jsem se k tomu nedostala až teďka, co jsi napsal ty na muj..
jo hochu.. lenost je hrozná.. strašná.. zralá na kopnutí někam do zadní části.. já kolikrát trpim žízní celej den, než abych si došla pro pití..
opary!.. ty svi.... nesnášim je.. ničej lidi xD.. ale kdybych si je namazala tou mastičkou "stopopar" (nevim ani, jestli něco takovýho je) tak bych pak byla stejná jako vždycky ...
a kam vůbec chceš na školu??

5 Anet | Web | 27. února 2010 v 11:24 | Reagovat

Zeměplocha zeměplocha! Miluji Terryho knihy :). Výběr dobrý :). Chválím. Říkáš to o sobě jen samé špatné vlastnosti. Nebo možná jen trochu přikesluješ realitu -proto je to tak čtivé :). Docela jsem se zasmála. Ten první odstaveček jsem si myslela, že jsi opsal z nějaké knížky a ono ne, vymyslel sám a sám prožil... Krásné.

6 Yasmin | Web | 27. února 2010 v 14:05 | Reagovat

Héj, to se nemáte, že máte na něco ještě jelínkovou. Všechny ty hodiny, co jsme měli mít s ní, naštěstí převzala medunová a kuťákovou už máme taky jenom na občanku a vaření. já nevím, co s ní bylo, tenhle rok se chovala fakt divně..teda aspoň k nám. v Z vždycky vešla do třídy a už tam něco řve, že takhle jako ne, že jí pijeme krev ( ! uohóóó ! mafie upírků útočí ! ) , že už toho má plný zuby ( zubní dřeň ! zubní dřeň ! ), a tak dále a tak dále.. mmfffgržbluk. haha.
mě zas chce pohledem vraždit jelínková. ono je to takovej nekonečnej a začarovanej kruh, víš. ona vraždí mě a já jí. muááh. vždycky mě to děsně bavilo, jak mě úplně nesnášela. i když, ta dvojka se mi z toho nevyplatila..upřímně nechápu, co proti mně ksakru má a jsem si jistá, že to není jen pocit, už mi to říká kde kdo, že ta její nenávist ke mně z ní přímo sálá. jako děsně by mě zajímalo, čím jsem tak lepší, že jí tak deptám.
eeeh, vážně si tu ještě někdo vyžaduje delší článek? boože, ty už musíš bejt úplně šílenej jak já. ale co, přece nebudu zkracovat články kvůli těm kňouralkům, který odpudí už jen pohled na těch pár řádečků..ahh, jenže já už delší nejspíš nesvedu, víš. to bych tam buď musela rozepisovat filosofii o rozestavění mačkátech na klávesnici anebo záhadu mého křupání v kotníku.  ahhh, a tu soutěž mi PROSÍM ani nepřipomínej, panebože, o neee, prosím. ani nevíš, jak jsem se za ten obrázek styděla, vždyť byl úplně příšernej, neee ! :D

7 Yasmin | Web | 27. února 2010 v 14:05 | Reagovat

yas si ujíždí na dlouhej komentářích, ha !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.