Znuděnost bojuje s otráveností

28. ledna 2010 v 23:51 | Pan Unáhlený
Předchozí dva články mi docela zdařile znechutily blogování. Jeden napsán ve zběsilém zuřivém afektu a druhý..no, musím se usmívat nad tím, jak jsem si myslel že jsem už střízlivý. Chacha. Ale co, mazat je nebudu, přece jen sem to (bohužel) psal já.

Hm. Mám před sebou vysvědčení, výsledky scio testů a posudek.
Díky trojce z tělocviku mi uteklo vyznamenání. Hezké. Pak mám ještě další zbytečnou dvojku z výtvarky, chemie a celkem oprávněnou z matiky.

Scio testy jsem ještě s jednou holkou napsal pravděpodobně nejlíp ze třídy. (Nějak pořád nevím jak dopadla potencionální "konkurence" dvou kluků, kteří by mohli být ještě lepší. Ale moc tomu nevěřím..) No a podle těch výsledků jsem na tom lépe než je průměr na gymnáziu. Kdybych to vzal jednotlivě, tak nadprůměr gymnázia mám jen u všeobecných předpokladů (87 percentel) a češtiny (98 percentel). Matiku a angličtinu mám mírně pod průměrem gymnázia, ale pořád to jsou nadpůrměrné výsledky že.

Ale moje přesné výsledky scio testů tu zjevně nikoho nezajímají, navíc už sem s nima obtěžoval dost lidí na icq.

S příchodem čtvrtka vyhlásila kritéria přijímacího řízení i ta jihlavská obchodka. Až do teď jsem jí považoval za takovou svojí jistotu. (no fajn, za jistotu přímo ne, ale mohl jsem s ní počítat určitě víc než teď) Jenže sem si propočítal kolik bodů teda podle těch kritérií dostanu no a...v tom převisu zájemců o studium mám mizivou šanci se uchytit.

Sice znám důvody kvůli kterým se obchodka zřekla příjímaček a docela je i chápu. Jenže je to trochu (víc) nefér vůči těm, kteří mají přísnější a náročnější učitele a přitom mají znalosti mhody lepší než leckterý žák z nějaké vesnice v okolí, co měl samé jedničky

Naštěstí se ještě člověk může odvolávat a těch kol taky bude víc. (V tom odvolání se budu ohánět právě těmi scio testy, podle kterých jsem 2x lepší, než je průměr na obchodce. No ale jistej si nejsem ani tím výsledkem, natož tím že to nějak pomůže.)

Vážně srandovní by byla situace, kdyby mě na gympl vzali a na obchodku ne. Ale protože štěstí přeje připraveným (což já nejsem a asi ani moc nebudu, jak se znám..), měl bych se teda rozhodnou jestli si dám jako třetí možnost zdravku, nebo průmyslovku.

Ježiš, v poslední době vážně všichni řešíme furt dokola jenom téma středních škol.
Já osobně teda navíc pozoruju, jak se kvůli mojí opilecký nadrženosti trhají "opravdu velmi pevná přátelství". Kvůli takový kravině, se kterou ty lidi víceméně nemaj ani nic společnýho.. fakt lol.

Nemám skoro peníze, ale hadry nakupuju vesele dál.. Nový svetr na uklidněnou a zejtra nový boty za účelem odměny.

Bože, mně se vážně neděje nic zajímavýho. A když už, tak v tom nutně figuruje AKUUUB. Nebo aspoň mrkev, onald či pochybné území v blízkosti areálu školy.


Doufám že jsem Vám pomohl usnout.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TheJmoto | Web | 29. ledna 2010 v 14:43 | Reagovat

štěstí přeje připraveným? Tak to se mám na co těšit, páč jsem ještě testy na přijímačky skoro neměla v ruce  :-D (jednou jo  :-D ) ... pořád spoléhám na to, že přijímačky nebudou a na gympl  mě vezmou hned v prvním kole  ;-) (ó, jak naivní představa  :-D )

2 Morfínová | Web | 29. ledna 2010 v 15:21 | Reagovat

Achjo, za chvíli mě čeká rozhodování ohledně vysoký školy. Vůbec se mi do toho nechce. Nemám nejmenší představu o tom, jestli to, co chci studovat, budu chtít dělat i v budoucnosti.

3 Yasmin | Web | 29. ledna 2010 v 16:26 | Reagovat

Pchhh. Já si po sobě články radši nečtu. A radši si ani nezkouším vzpomínat, jaké zvrhlé a nudné slovíčka jsem tam do sebe skládala. Trojku z těláku? To jsem nevěděla, že to dává taky. (máte špejtka?) ale ve čtvrtek byl teda dobrej. měla jsem tejden a půl neomluvených hodin, a dal mi nulu, haha.
no nic. tak ať ti to s tím gymplem/obchodkou vyjde.

4 Jane | Web | 29. ledna 2010 v 23:35 | Reagovat

*usnula*

5 Pan Unáhlený | 30. ledna 2010 v 0:34 | Reagovat

[2]: Jo, podobně to vidím i u střední. Proto chci na zlatej všeobecnej gympl..

[3]: Bohužel máme Špejtka. A asi mě nemá moc rád xP

[4]: Já vím, lepetire zaznamenala silný a náhlý příval únavy i přes ple´tovou masku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.