Podnapilé bludy

24. ledna 2010 v 0:58 | Pan Unáhlený
No. Tohle je po předchozím článku možná další, který by neměl být brán až tak vážně. Pohádka o tom jak kámoš slavil šestnáctiny a jak pan Unáhlený autor tohoto článku do sebe brčkem nasával vodku s džusem a víno s kolou. No. Aspoń že už nedělám v opilosti takový věci jako jsem dělával dřív. (Spíš nedávno...)

Minulost. Pche! Prosím, unavují mě ty věčné žvásty na téma "chci být zase dítě", ač s nimi z jedné části souhlasím Bylo sice pěkné mít na starosti jen s jakým autíčkem si budu dneska hrát. Jenže když vzpomínám na dobu kdy jsem sám byl "malej fakan.." chce se mi řvát. Řvát, že není možný jak jsem se choval, jak zkaženej jsem byl, jak pitomej, naivní a nechutnej... To stačí. Tomuhle se nechci věnovat.

Většina předcházejících slov by se dala dosadit celkově do mé minulosti a ne jen do dětství. Nespokojen jsem s roky od narození až po druhé čtvrtletí devítky základní školy. A za půl roku se moje nespokojenost posune ještě o pár měsíců. (směrem k přítomnosti)
Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju všechny ty (i drobné) chyby a víc si za ně nadávám a přeju si, abych je někdy neudělal.
Jenže některé z nich mě leckdy posunují hodně dopředu.

Sakra!! Měl bych ten článek nechat na dobu úplného vystřízlivění. Dost špatně se teď vyjadřuju. Jenže ta potřeba psát..

Ve čtvrtek a pátek jsem se opět vyhnul škole. Známky už mám uzavřené a v ty dny navíc nejsou nějak zvlášť důležité předměty. Tak proč ne že..
Vážně velmi užitečně jsem tohle simulantní volno využil. Spaní, hraní simcity 4 a sjíždění starších dílů zoufalých manželek. Fakt bomba.
Jsem znechucen svou hloupostí. Vždyť času má člověk jen hodně málo na to, aby něco dokázal. A já ho jen tak vyhazuju poflakováním se za počítačem. Přitom jsem si mohl doma zařizovat tolik daleko užitečnějších věcí..

Jak jsem teď z nudy neměl co dělat, trochu sem myšlenkama zabloudil do své povahy. Možná to vyzní silněji, než to ve skutečnosti je ale.. Za každou cenu se nějak podvědomně snažím utíkat z reality.
Pardon. Snažil. (V poslední době se to celkem zlepšuje a...no to by bylo na další článek)
Ať už de o ty již zmíněné pc hry, hudbu, literaturu nebo i představy a myšlenky...vždycky sem se do něčeho z toho strašným způsobem zažral a pak tomu dával přednost před reálným světem. Býval pro mě důležitější travian než prospěch ve škole, nezajímalo mě kdo mi co "našeptává" a radši to přehlušil hudbou ze sluchátek nebo hlasem vlastního nitra... Omg, už tu básním. Radši du zruinovat další město.


P.S.- To upřednostňování je už samozřejmě za mnou... Akorát se mi nelíbí že jsem tím celým článkem chtěl vyjádřit něco úplně jiného. No. Tak snad někdy zastřízliva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pan Nedostižný | Web | 24. ledna 2010 v 10:44 | Reagovat

já to dělám stejně....akorát chyby odstranuju,nefnukám
když mám volno jsem taky u pc a taky toho lituju,ale už jsme takový
a konečně někdo kdo taky má rád Zoufalky ;-)

2 TheJmoto | Web | 24. ledna 2010 v 19:37 | Reagovat

*Jenže ta potřeba psát..* - to taky znám...

3 Myší Královna | Web | 9. března 2010 v 1:51 | Reagovat

To já když jsem se opila podruhé v životě, tak jsem nahrála 45 minutovou nahrávku na mp3.

Dodnes jsem neměla odvahu si to poslechnout.

Potřeba psát??? HA! Já musím za střízliva vnutit kamarádkám svůj mobil a pak celou noc brečím na chlapama, co mě kdy nasrali, a pak klečím kamarádkám u kolen, aby mi vrátili mobil, a když jej nakonec ukořistím, tak to dopadne naprosto debilně, protože jim během jedné smsky vynadám všechny sviňárny, které mi udělali před xy dobou a já se s nimi dosud nevyrovnala.

KYBERNETIKA BY SE MĚLA VYHLADIT!!!

Jo a chyby mažu taky. Holt když má člověk jen 160 znaků na celý výlev a chce napsat víc než "jrem nasqrot"...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.