Nesouvislé myšlenky

8. ledna 2010 v 23:24 | Pan Unáhlený
A tak se zas jednou ten-jehož-blogová-přezdívka-zní-dost-trapně rozhodl vypsat ze (jak to nazvala DSJ) svých dnů..
(Ano, čtete dobře. Míněna je samozřejmě psychika. Abych někoho náhodou nepobouřil tak radši moc nekrávím. Jenom z nosu. A břicho mě pobolívalo jen občasně během dne.)


Pololetí. Krátkodobé záchvaty pesimismu. Kažení známek. Vzdalující se šance na přijetí na gympl. Lala. A já se flákám.

Hm. Asi bych mohl napsat ty nudné věci, které celý dny dělám, co?

Tak například sem si koupil košili. Moje první košile. Lálilá. Růžovofialová. Hezký. Akorát peněz moc málo. Ach jo. A já ne a ne najít brigádu. Navíc dvacku sem zbytečně vyhodil ve skříňkách u KFC. Samozřejmě ne jenom svojí, ale také kámošky. 40Kč v tahu. To ještě de..

Co tu máme dál. Jo. Středeční ranní tělocvik sem s kámošem procvičil v Tescu. A celkově mi z tělocviku bude vycházet 4/5. Jestli mi teda nedá ty dodělávačky. (Pffff, homofob jeden tělocvikář. Já mu dám že šukám se svym nej kámošem. Kde na tohle zase přišel. Hm no. )
Už sem se radoval že bych letos mohl mít onu vytouženou jedničku z chemie. Zbytečně. Zkoušení za 3, celkově za 2. Pfffffff! Hlavně že všechny přede mnou (sakra je tam ta mezera nebo ne?) zkoušela na látku, kterou sem uměl.

Nějak často sem poslední dobou nazýván šampónkem. Bezva. Občas to i lichotí. (Pořád ještě to nemá na to fetování Espritu V.I.P. Life. Božská vůně.)
No. I tak upadám do silné závisti. Nechce se mi to rozebírat. Je to pouze další projev mého sobeckého já.

Mé nadržené já - akub - (jak bylo toto "já" nazváno v konverzacích s výše zmíněšnou DéeSJé) se zase projevilo při mírné opilecké náladě. (Kř., zdrž se komentářů, ale nechtěl sem ti to potvrzovat v tý čajce. A navíc to nebylo když sem jel do DC. To až při odjezdu z DC. Jak se dalo čekat, už to ví zas nadmíru hodně lidí že :D. No co. Ta, co to řekla tý, co to řekla tobě, říkala, že si stejně tušila, že sem já a on spolu něco takovýho dělali :D ) Ano. Tak tedy v té opilecké náladě prováděl akub "necudné" věci v kupéčku. (Se stejným člověkem, s kterým údajně šukám podle pana tělocvikáře. Nesnáším tělocvikáře.)
Ne, ta činnost, kterou zmiňuji v závorce v kupéčku ani kdekoliv jinde vážně neproběhla :D Ale i tak sem porušil zákon ehm. 15 mi ještě nebylo :-

Ach jo. Ten akub mi dává.
(Pak se tady někomu nemaj zhoršovat známky. Člověk v matice omámeně civí po všem možným a ani si nevšimne že po něm učitelka chce, aby počítal nahlas. Radši nerozvádějme dále. Zas pár lidí ví..:D Nechce se mi ten zbytek tolik znechucovat)

Hm. Nějak hodně...zástupkyň opačného pohlaví mi dává důvody k litování. Litování, že jsem se nenarodil trochu jiné sexuální orientace že. Ono totiž když furt slýcháte a dozvídáte se, že kdyby byl jeden na holky, měl by o společnost postaráno, začne to ve vás trochu hlodat v nesmyslných a neopodstatněných momentech pocitu samoty. (Mé vyjadřovací schopnosti jsou žalostné. Takže aby nedošlo k nedorozumění - to že sem gay mi vyhovuje. Akorát by těch patnáctiletejch co to přiznaj, mohlo být o něco víc. Teda aspoň v Jihlavě.)

Pfááá!! (Prostě rád tvořím nesmyslné citoslovce) KECY KECY KECY a ještě několikrát KECY. Dost jich bylo. Teď si du číst, protože mám skvělou náladu. (Možná to někomu vyzní jako ironie. Ale věřte mi - není)


Sakra. Tenhle článek možná pár lidí vyděsil. (DéeSJéčku slibuju že jí to vysvětlim až se zeptá :-P)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ejn | 9. ledna 2010 v 11:42 | Reagovat

*ptá se*
*a umírá jen tak btw*

2 Just I´m | Web | 9. ledna 2010 v 12:18 | Reagovat

Zajímavý článek. Víš, jen tak, abys nebyl smutnej, taky na to, že se chcu dostat na nějakou školu pěkně hezky seru na učení. Ale šak... Nic se nemá přehánět, ne??:P

3 zuzu | Web | 9. ledna 2010 v 13:48 | Reagovat

Ale prosimtě, na ten gympl se dostaneš. A jestli se tam dělají jako příjmačky scia tak na nějaké známce z chemie či těláku vůbec nesejde. Scia z chemie nejsou;) xD
ty vadoo:D Hele ne promiň, jen tak zírám, že jsem ještě nepotkala žádného tak otevřeného homosexuála jako jsi ty. Mělo by jich takových být víc. Vždyť je to přece úplně normální.:)

4 yel!tOo | Web | 9. ledna 2010 v 16:21 | Reagovat

^^Zákony jsou přece od toho, aby se porušovaly ;):D. Že ti ještě nebylo 15 není žádnej problém. 8)

Jiná sexuální orientace?? :) Neva.. co je komu, do toho, je to tvoe věc. A já tě obdivuju za to, že se za to nestydíš. Fakt by vás mělo být víc.

5 TheJmoto | Web | 13. ledna 2010 v 20:00 | Reagovat

[4]: jak se říká: do patnácti možeš, od patnácti musíš  :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.