"Jak na novej rok, tak po celej rok." Velmi trapné rčení, či co to je... (Autor článku zas jednou zaperlil svým vysoce kreativním titulkem)

1. ledna 2010 v 4:46 | Pan Unáhlený

Píšu k Vám s kouskem mokré papírové utěrky nacpané v pravé dírce mého nosu. Hehe. Ano. Jak na novej rok, tak po celej rok.
Začínám se bát že v roce 2010 spotřebuji v papírových kapesníčcích půlku nějakého lesa. Byl jsem dokonce tak prozíravý, že jsem onu nosní krev využil. Ano, využil. K fotkám. Dost nechutným, morbidním, černobílým a zajímavým fotkám. Pak ovšem fotky z foťáku záhadným způsobem zmizely.
*Jeho šikovnost dělá, že za to vůbec nemůže Má totiž alibi. V tu chvíli kdy se ztratily fotografie byla se svým novým přítelem "dylítem"*Tak už za sebou máme i silvestra (schodou okolností také narozeniny mé matky). Školákům zbývá posledních pár desítek hodin volna.

Já své volno využil velmi rozumně. Zběsile, nebo spíš nepříčetně, jsem hodiny a hodiny nakupoval společně s ostatními hledači slev. No. A jsem spokojený. Za tři dny nákupů mám novou mikinu, svetr, džíny a boty. Ehm, jo a taky dvě fialový trička. A parfém ještě.
Hm no, většinu vánočních dárků (chápej - peněz) sem tedy vyměnil za velice důležité a nepostradatelné věci. A tu menšinu (litr a dvě kila obyčejných korun českých, které doufejme brzy nahradí eura) jsem donucen vynaložit na takovou zbytečnost, jakou jsou barvy do tiskárny. Hm. Takže další prachy zežere škola. (Nebýt referátů a všelijakých obrázků který furt máme nosit, nikdy bych nepotřeboval ani tu tiskárnu. SAKRA ZA TO BY BYLO TOLIK HADRŮ!) No. a ještě dneska pravděpodobně nakupovat zase pudu. (jasně, za to nic, který mám..) Jak na novej rok, tak po celej rok.

Sem šopaholik. Ano. A nestydím se za to. Nikdo není dokonalý že. Každý má nějaký zlozvyk. Ehm. Můj je tenhle. A taky si občas koušu nehty. A taky nespavost. Počínaje touto hodinou to bude 43 hodin a něco bezespánku. Ne, tuhle noc to rozhodně dohánět nebudu. Jak na novej rok, tak pocelej rok.

Jak jste vlastně oslavili příchod nového roku?
JÁ, PAN VELMI UNÁHLENÝ AUTOR TOHOTO ČLÁNKU, POPRVÉ ZA SVŮJ ŽIVOT PŘEŽÍVAL SILVESTRA MIMO SVŮJ DOMOV.
Čučíte, co? Kromě lidských přátel jsem si užil společnosti džusu a vodky.
*Dělá, že se vůbec nenechal fotit v červených boxerkách, hned vedle svých polonahých kamarádek a že ty fotky vůbec nedal na fejs*
Lol, dokonce sem měl i jednoho prda trávy. Hm.Chutná to teda líp než normální cigára. A co taky ne že? Cigára strašně smrděj.. Fuj, fuj, nepochopim kuřáky. Jistě, teď někdo v komentářích vytáhne jeden večer, kde jsem ve velmi podnapilém stavu kouřil docela slušně. Ale tím se zatím nikdo netrápí..

Rok 2010. Hm. Začátek posledního roku v prvním desetiletí jednadvacátého století. *Těší se na rok 2012, především na konec prosince* Ten rok, který mnohým z paměti vymyl alkohol či něco tvrdšího, byl pro mě docela zlomový, heh. Celý ty roky nic zvláštního.. a najednou bum, prásk, hm a heh, je ze mě víceméně někdo jiný. Lol. Možná ze mě mluví nevyspalost a zbytky vodky v těle.
Ale tak.. malý přehled změn neuškodí že..hlavně když to tady nikdo nečte.


 • Změna vzhledu - jistě, nejviditelnější změna na mně. Mám o trochu méně brýlí, o něco víc delších vlasů, kontaktních čoček, vkusu...:D
 • Odhalení světu té zajímavé "pravdy o Kubovi" :D:D - Za to vážně vděčím svým přátelům. Kdyby tenkrát nikomu neřekli že jsem gay, jak sem po nich chtěl, nikdo to neví. To dá rozum. Možná bych..velmi pravděpodobně..chodil s holkou (brrr!! :D) a neřekl to v návalu odhodlání ani své mámě že :D Takže..ať žije drbání a alkohol! Obojí mě posunulo, aspoň v téhle věci, hodně dopředu. Ach ano, alkohol taky zařídil, že jsem jednou večer nabumbaný napsal mému lepetirovkému "dvojčeti". Ten chlast nám to ale utužuje vztahy, co? Ne, vážně, piju jen příležitostně.
 • Blogy - bože, těch sem vystřídal.. Proč sem vlastně píšu tuhle blbost?
 • Vlastnosti - jsem podezřívavější, paranoidnější, ale zároveň důvěřivější, něž roky předchozí. Možná i odolnější a opravdu hodně mírně otevřenější. Víc neřeknu. To musí posoudit ostatní, jaký jsem a jaký ne.
 • Plno věcí, na které jsem buď zapomněl, nebo si je neuvědomuji
 • Oblečení - jako správný "metrouš" to sem přece musím uvést...:D:D *jeho ségra by z něj měla radost*
No. A rok 2010 mi stoprocentně přinese záměnu školy základní za školu střední. A taky nového synovce. Je možný, že právě teď, před pěti minutama, nebo taky za týden ségra porodí malého Daniela. Jinak..jistě. Ctíme zbytky přežitých tradic. Mám i pár předsevzetí, která nesplním.
 • Každé ráno a večer 50 dřepů a 20 kliků, postupně tahle čísla zvyšovat (tohle nesplním hned první ráno..to dnešní! Pardon ale jako 43 a půl hodiny bez spánku..na nějakou fyzickou aktivitu kááálííím)
 • Zapracovat na známkách (aspoň teda na těch z prvního pololetí devítky. Ha, to končí za chvilku. Fakt předsevzetí do nového roku) a zvýšit tak své chabé šance na přijetí na gymnázium či obchodní akademii. (Jestli se nedostanu ani na jedno, chcípám. Žádná třetí škola mě neláká.)
 • Najít si brigádu a rozumněji nakupovat :D
 • Být méně sobecký
 • Míň fejsu, blogu, netu a kompu obecně a víc knížek.
 • Být víc EMO (ať už to vyzní pro někoho jakkoliv směšně) mám tím namysli snažit trochu víc dávat najevo své city, pocity, nálady...prostě celkově emoce. (Tím snad zabráním tomu, aby mě jisté osoby přestaly považovat za kus bezcitného ledu)
 • Nezabývat se zbytečně do hloubky každou prkotinou
 • Vykašlat se na všechna tahle předsevzetí a být prostě sám sebou a jenom svůj!
Báj...

(Tenhle článek se mi málem nezveřejnil. Ale byl jsem tak pečlivý, že jsem si ho raději skopíroval. Znám přece svůj blog. Tak ať mi ta pečlivost zůstane. Jak na novej rok, tak po celej rok. Přeju Vám všem aby pro Vás byl rok 2010 co nejméně hrozný.)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 °°ChoCha°° | Web | 1. ledna 2010 v 11:01 | Reagovat

páni... 43 hodin bez spánku?? umřela bych... já ani celkově nechápu, jak si mohl napsat tenhle článek... potom nespaní a vodce s džusem... taky jsem nějakej hctělanapsat... ale to nešlo =D...
jeee já bych chtěla vidět ty fotky =D... ty na fejsu myslim...
tyjo já dostala 3 litry a musim z toho zaplatit očkování... psa... =D.. ne že by mi to vadilo, ale nějakej ten kousek z výlohy by se mi taky hodil... Totálně nemám co na sebe... a tady se ani nedá nic koupit.... achjo...
vůbec nechápu, jak někdo může kouřit..je to hnus, hnus, hnus... smrdíí to...
jinač doufám, že dokážeš splnit alespoň pár těch předsevzetí ;)... já si je radši nedávám... páč vim, že bych to nesplnila... ale učit bych se potřebovala.. nechci dělat opravky z fyziky =(... měla bych na tom zapracovat...
jinač..taky ti přeju aby rok 2010 byl pro tebe co nejméně hrozný... aby byl prostě dobrý...

2 Jane | Web | 1. ledna 2010 v 14:54 | Reagovat

Já jsem radši svůj deficit přestala počítat, nevede to k ničemu dobrému :-D Děsím se toho, že jak začne škola, tak budu muset chodit spát dřív!! Anebo si zvečera připravovat kávu s redbullem. Ah fuck. No. Jinak doprčic, ten alkohol, to ehm, není dobrá věc, ale rozhodně to aspoň k jedný dobrý věci přispělo :-D Ale že se před zraky celý rodiny opijem se sestrou bych teda do toho silvestra fakt netipovala omfg a o bože já ti to poslala já ti to poslala já už nepiju D:

3 Morfínová | Web | 2. ledna 2010 v 15:40 | Reagovat

Krvavé morbidní fotky? *líbí se mi*
Taky sem trochu shopaholik, uklidňuje mě mít kolem sebe jenom ty materiální zbytečnosti a nemuset myslet na různý věci.
Ne že bych is dávala předsevzetí, ale asi by vypadaly dost podobně ^^

4 R I X E Y | Web | 2. ledna 2010 v 21:15 | Reagovat

Myslím, že si z tebe vezmu příklad a před zveřejněním článek zkopíruji :-D Shopaholici se cení, ale kde na to všechno všude brát ty papírky?  8-O

5 TheJmoto | Web | 4. ledna 2010 v 20:33 | Reagovat

no, předsevzetí už radši nevedu a o minulém (jahů, už je fakt minulý) roku taky nepřemýšlým... z jistých důvodů =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.