Zvláštní..

9. prosince 2009 v 18:18 | Pan Unáhlený

Jak je možné, že na svůj blog se můžu přihlásit hned se třemi hesly?? Hmm... To se mi nelíbí. Jinak Vás samozřejmě všechny zdravím. A moc moc moc a ještě jednou moc se omlouvám Vašemu Času. Asi mě nemá moc rád. Zaměstnávat ho takovými prkotinami..nene.
Měl bych začít psát aspoň o něčem zajímavém. Hm. Měl bych. Nemusím. To znamená že nebudu. Ach jo.Mimochodem..to že se tenhle blog nejmenuje "De*ník pl*ný přek*lepů" stejně jako ten předchozí, neznamená, že už překlepy nedělá. Právě naopak. Přijde mi že jich je ještě víc.

Sakra. Chyba. Takhle si mě může každej snadno vygůglovat. Ha! Hvězdičky to zachránily. No..asi moc ne. To je fuk.

Tak abyste věděli, poslední dobou mám takové jako chutě stát se pilným a vzroným studentem. A nemalý vliv na to má má (Trapný. Dvě "má" vedle sebe a každé s jiným významem) sousedka v lavici. Loni měla samé jedničky. A hlásí se na stejné školy jako já. Eh, trochu konkurence. No a můj průměr není moc dobrý. Nemám ve zvyku se učit. I tak ale mám vyznamenání. Kdybych se učil, měl bych samý jedničky. Teda aspoň všichni to říkají.
Ale já se vlastně učím. Jenže způsobem že otevřu sešit, chvilku čtu a luštím a pak se věnuju něčemu jinému. No, prostě se učit neumím no. Ha.
V každym případě chci mít lepší průměr než loni. Aspoň teda z těch předmětů, ze kterejch se průměr bere na obchodce. (Heh, čtyřka z těláku :D) Takže místo psaní sem bych se měl učit přírodopis.
Zase to blbý měl bych.

Když už sme u školy..

Přístup některých učitelů k žákům mi nepřijde zrovna...dobrý. Eh, neprofesionální je lepší slovo. No. A píšu to samozřejmě i z jiných důvodů, než z osobních. Hm, tělocvikář. No, jistě. Jeho rozhovory s mladou suplující učitelkou o "těch klucích z devítky" patří přece k jeho nabalovací taktice. Sranda, docela se trefil. Že se prým chovám jako gay. Trálalá.. A asi spoustu dalších věcí, o kterých nevím. Hm, jeden můj dobrý kamarád zas prý jako gay vypadá.

Bože, existuje to teprv pár dnů a už to ve všech článcích má, že autor je teplej. (A to jsem si sliboval že se o tom zbytečně rozepisovat nechci :D)
No co. Než z tohodle tématu vycouvám, zeptám se: Nevíte někdo náhodou čím to je, že se mi líbí snad jen namyšlení vypatlaní debilové co si hrajou na frajery? Pro mě to je fakt záhada.


Jo. Málem bych zapoměl. Lupy, vlasy a tak. (Děkuji mé drahé Jane za připomenutí) Víte, já mám totiž nehorázně moc lupů. A to je pro vás velice důležitá informace. No..na tom obrázku pod touhle větou jsem na tom ještě dobře. Ale ve skutečnosti..děs a hrůza.

Tak já se tedy loučím. A ještě jednou se omlouvám všem Vašim Časům.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nipp ;D | 9. prosince 2009 v 18:27 | Reagovat

miláčku, ale čas je jenom jeden xD nevadí, teoreie jako teorie :)) s tim provarem si myslím, že e to celkem jedno, jelikož píšeš podobně jako předtím a nějaký pečlivý hledač by asi tvůj blog vystopovat dokázal :)) ale nebudu ti přidělávat zbytečný starosti xD za tři minutyyy pryč ! ;P

2 Kitty | Web | 9. prosince 2009 v 18:54 | Reagovat

nenavidim lupy :P ale nastesti jich ma malo.. nevim odkud je beru, nikdo se nemuze starat o vlasy lip jak ja :P

3 Bett | Web | 9. února 2010 v 3:00 | Reagovat

namysleni vypatlani debilove byli vzdycky v kurzu, s tim se neda nic delat.. :-)

4 Justinka | Web | 21. ledna 2011 v 15:41 | Reagovat

namysleni vypatlani debilove ??? Nemyslíš snad Briana Kinneyho, že ne! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.